İzmir'den

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Ersan Karagozlu tarafından paylaşıldı.

1. Ersan Karagozlu

Ersan Karagozlu Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Forumunuza yeni katılıyorum. Asıl mesleğim elektronik teknikerliği. Motosikleti yaklaşık 20 yıldır inatla diğer araçlara tercih ediyorum. Ritmo scooterla başladım jawa350, gn250, dt125, en500, dr800, cbr600f4, gsxr750, zxr400, tdm850, tiger900 derken şu an hyosung gt250 kullanıyorum. Elektronik işlerimin yanında, motosiklet lastiklerini yurtdışından temin eden bir yakın arkadaşımında internet ortamında yayılmasına yardımcı olmaktayım. İnternet sitesini açalı daha 3 ay kadar oluyor. Fiyat politikası ve profesyonellik açısından Türkiye de çok uzun zaman önce kurulması gereken bir sistem daha yeni kurulmuş oldu. Motolastik.com sitesini ziyaret edenler farkı göreceklerdir mutlaka. Motosikletiniz için ebata göre, markaya göre ve motosiklet modeline göre arama mevcut. Sitede 9 farklı marka, markaların modelleri ve 4000 e kadar çeşit lastik var. Bu sistemle son kullanıcı olarak seçme imkanımız daha da artacak ve daha da kazançlı olacağız. İlk olarak İzmir de konsept bir atölye açıldı. Bu civarda olan ve buralara yolu düşen herkesin mutlaka uğramasını tavsiye ederim. Motosiklet için özel, jantı çizmemesi için teflon kaplamalarla yapılmış özel lastik sökme takma makinası mevcut. En önemlisi de profesyonel balans makinasıyla balans yapılmakta. Yazdıklarım dışarıdan bakınca reklam gibi oldu ama fiyat, çeşitlilik ve profesyonellik açısından karşılaştırılması gerektiğini düşünüyorum. Sormak istediğiniz bir lastik veya lastik ekipmanı olursa, bana yazabilirsiniz, yardımcı olabilirsem sevinirim.

2. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hoş geldiniz yeni işinizde hayırlı uğurlu olsun Keyifli forumlar

3. Hüseyin Arslaner

Hüseyin Arslaner Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    hoş geldiniz

4. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeldiniz.kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.