Izmitten katılıyorum..

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında Sniper Juba tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sniper Juba

Sniper Juba Üyeliği İptal Edildi

Mrb arkadaşlar. Izmitten sniper .) yaş 25. öğrenci memurluk 2si bbir arada gidiyor. Bu arada sehır dısına ( istanbul- ankara, izmit-bolu-ankara, izmit-izmir vb.. Gibi .) cıkmam gerekıyor. Orta veya bıraz üstü düzeyde motor alma nıyetım var. çünkü arabaları hıc sevmıyorum.. Hiç hosuma gıtmemıstır bugune kadar..uzun yol için, aşırı hız yapmayan ama zamanı kısaltmak adına normal hızın üstüne cıkabılecek ideal yakıtı makul tuketen bi makına lazım.pek deneyımim ve bilgim yok..ama müthiş bı ogrenme kapma arzum var. Hangisiyle başlamalıyım? Ne önerirsiniz??

2. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

forum kuralları geregi nikinizi ad soyad olarak degişmeniz gerekiyo link asagıda oradan degişimini erol başkanımızdan talep edebilirsiniz,daha önceki mesajınızada bu linki attım sanırım gözden kaçırdınız,lütfen gerekli düzenlemenizi yapınız

http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=1436

Eren Göksel ve Ziya Çerezci bunu beğendi.
  3. Sniper Juba

Yo iki mesajınızı da okudum. O linklere de baktım. Ama ille ad soyad olması zorunludur dıye bısey goremedım. Söylenen şey ad soyad kullanmanın daha yararlı faydalı olacagı seklınde bır ıfade. Netıcede flood yapmıycaz. ögrenmek istediğim şeyler var. Ad soyad yazmadan öğrenme durumum yokmu yani

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
  5. Sniper Juba

Peki dostum. Ad soyad yazmadık dıye kural çignedıysek bırak kalsın.. Kaldıki ınsan sahte ad soyadta koyabılır. Bu kısıyi deşifre eden bı durum değil. Motor tutkunları olarak bazı motorları daha cok sevıyosunuz. Nik konusunu da aynı düşünmenız gerek. Adı üstünde nik bu kullanıcı adı yani.ben niki değiştırmıycem. Banlıcakmısınız atacakmısınız cokta önemlı değil. Bu kadar tutuculuğa, kuralcılığa gerek yok.

6. Ziya Çerezci

Ziya Çerezci Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Size sınaypır diyemi :D hitap edelim sizin adınız yokmu :D forum kuralımız bu isteyen uygular istmeyeni yollarız son kararınız buysa sizi yollamam gerekicek!

7. Sniper Juba

dostum ozaman kullanıcı adı terımını forumdan yok edin ..) adım ahmetse ben foruma mehmet yazsam değişen ne olacak. sahte bı durum ama maksat kurallara uysun..:) takıldınız şeye bakın ya. banla kardeşim banla durma.bi bjklı olarak kendımı fener forumunda gibi hıssettım.:) hepinize kazasız belasız sürüşler diliyorum ;)

8. Ziya Çerezci

Ziya Çerezci Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Biz burda biririmize ismiyle hitap edip daha samimi olmak için bu kurala uyuyoruz ve elimizden geldiğince yeni üyelere bu kurallara uyması gerektiğini hatırlatıyoruz.
    Gelelim adım Ahmet ben Mehmet yazdım olayına :D o kişini kendi samimiyetsizliğinden çıkarcılığından kaynaklanır ona yapcak bişeyimiz yok o tarz üyeler sorusunu sora cevabını alır veya almaz gider ama biz böyle olsun istemiyoruz samimi ne olduğu kim olduğu belli olan katılımcı sayımız artsın diye uğraşıyoruz.Şimdi genel olarak konuşucam bizim gibi düşünen arkadaşlar üye olsun bu foruma nasıl olsa forum herkese açık üye olamdan da görülüyor konular bu forumda çok fazla kişi aktif değil ama sayımız azda olsa samimi bir ortam var kendi açımdan söylüyorum buna katılmal isteyen gelsin üye olsun :)İstemeden gelen varsa memnuniyetle yollarız forumdan:)

Eren Göksel bunu beğendi.
  9. Sniper Juba

yapılacak paylaşımlar asıl kimliği ve insanın nıyetını gösterır. gerisi biraz formalıte kalıyor. senın bı motorun var. motorun cok guzel dıyorum. sende neden motorun adını markasını söylemıyosun dıye tepki verıyosun. durum buna benzıyo ..)

10. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sevgili kardeşim
    Bizim kurallarımız bu biz öyle uygun gördük ve uyguluyoruz.Forumlarda yöneticilerin dediği esastır ve tartışması olmaz
    Size hayırlı yolculıuklar
    Ziyacım arkadaşa kapıyı gösterebilirsin

Onur Filiz ve Eren Göksel bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.