Jinlun 150-5 Classic Satılıktır

Konu, 'Chopper - Cruiser' kısmında Gökhan Yasdal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...kimli-5-900-km-de-jinlun-150-5-28829509/detay

Üstte linkini verdiğim motosikletim satılıktır. Dragstar 250 veya intruder 250 almak istiyorum. Motosikletimi satarsam belki sezon bitmeden yetişebilirim.

Model : Jinlun JL 150-5
    Tipi : Chopper / Cruiser
    Üretim Yılı : 2006
    Km : 5900
    Motor Hacmi : 150 cm3

Nisan ayında 3.500 km'de satın aldım. İlk motosikletim olduğundan severek ve dikkat göstererek kullanıyorum. Her 1.000 km de bir zincir yağı ve karbüratör temizliği yapıldı. 5.000 km de iken motor yağı değiştirildi. Geceleri evimin önünde üstü kapalı mekanda brandası ile muhafaza edildi. Bir gece dahi brandasız bırakılmamıştır.

Özellikle motosiklete yeni başlayacaklara (benim gibi) tavsiye olunur. Depo üzerinde vitesleri gösteren bir gösterge olduğundan yeni başlayanlar için kolay ve rahat bir motosiklettir. Tüm aksamı çalışır ve iyi durumdadır. Sinyalizasyonundan motoruna kadar çok iyi durumdadır. Masrafsızdır.

İşe gidip gelirken her gün yaklaşık 30 km yol yapıyorum. Yüksek hız beklentileriniz yoksa ( 100 km/h üzeri) ideal bir motosiklet. Ben bu motosiklette başlangıç seviyesi bilgilerimi geliştirdim. Dragstar XVS 250 ile takas düşünebilirim. Hafta içi gündüz saatlerinde Dudullu - İMES teki iş yerimde akşamları ve hafta sonu ise Maltepe'deki evimde görebilirsiniz.

Vergi borcu, muayene vb. gibi satış için herhangi bir eksiği yoktur.Tamamı nakit olup, satışı hemen verilecektir.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Hayırlısı olsun

3. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Hayırlsı olsun Gökhan, böyle temiz bir makinin hemen alıcısı çıkar.

4. Gökhan Yasdal

Motosiklet:
    Suzuki
    Boyatmıştım biliyorsunuz. Bu sezon binmeye niyetliydim fakat uygun bir motosiklet bulduğumdan Yeni haliyle Tekrar satışa çıkardım. Acil'dir.

1.500 TL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-jinlun-cruiser-49279513/detay/

2010 Nisan ayında 3.500 km'de satın aldım. İlk motosikletim olduğundan severek ve dikkat göstererek kullanıyorum. Kışın da Yağmur olmayan her gün kullanılmıştır. Her 1.000 km de bir zincir yağı ve karbüratör temizliği yapıldı. Her 3.000 km de motor yağı değiştirildi. Son değişim 12.000 km de gerçekleştirildi. 7.000 km de debriyaj seti değiştirildi. (çekişe olumlu etkisi oldu) Geceleri evimin önünde üstü kapalı mekanda brandası ile muhafaza edildi. Bir gece dahi brandasız bırakılmamıştır.
    Özellikle motosiklete yeni başlayacaklara (benim gibi) tavsiye olunur. Depo üzerinde vitesleri gösteren bir gösterge olduğundan yeni başlayanlar için kolay ve rahat bir motosiklettir. Tüm aksamı çalışır ve iyi durumdadır. Sinyalizasyonundan motoruna kadar çok iyi durumdadır. Bakımlı ve Masrafsızdır.
    İşe gidip gelirken her gün yaklaşık 30 km yol yapıyorum. Yüksek hız beklentileriniz yoksa ( 100 km/h üzeri) ideal bir motosiklet. Ben bu motosiklette başlangıç seviyesi bilgilerimi geliştirdim.Borelli Ledow, Monero 250, Keeway Land Cruiser, Dragstar XVS 250 veya Hyosung GV 250 ile takas düşünebilirim. Güzel havalarda hafta içi gündüz saatlerinde Dudullu - İMES teki iş yerimde akşamları ve hafta sonu ise Maltepe'deki evimde görebilirsiniz.
    Vergi borcu, muayene vb. gibi satış için herhangi bir eksiği yoktur.Tamamı nakit olup, satışı hemen verilecektir.
    Boyası keyif için yaptırılmış olup, ruhsata işlidir. Herhangi bir kazası yatması vs. yoktur. İsteyen alıcılara boya sırasında çekilen fotoğraflardan eski renk ve kaporta gösterilebilir.) Dikat çeken ve gösterişli bir motosiklettir. Koltukları beyaz - mor çift renk deri kaplıdır. Özenle hazırlanmıştır.

5. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Hayırlı olsun Gökhan,çok bakımlı bir motor...Alana da hayırlı olsun şimdiden...

6. Gökhan Yasdal

Motosiklet:
    Suzuki
    Bu gün satıldı. V motor 250 CC bir cruiser arıyorum haberiniz olsun.

7. Gökhan Yasdal

Motosiklet:
    Suzuki
    V motor 250 lik bulundu :) alındı bilginize. Yakında fotoğrafları yollarım. Sonra ufak ufk oynamalar başlar üstünde. Sonra da son halini paylaşırım.

Borelli Ledow 250 CC çift silindirli V tipi motorlu 19 HP

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.