Kaliteli aksesuar ve yedek parça kullanımı

Konu, 'Motosiklet Aksesuarları' kısmında yonetmenmotorcu tarafından paylaşıldı.

1. yonetmenmotorcu

yonetmenmotorcu Yeni Üye

Arkadaşlar motorsikleti kullanmayı bilmek kadar önemli olan ve aynı zamanda yol üzerinde güvenli gidebilmesini sağlayan mekanik ekipmanların kalitesi ve bakımı hakkında sizden bilgi rica ediyorum hertürlü parça ve aksesuar hakkın da bilgi olur şimdiden teşekkürler
    not daha önce bu konu hakkında yazıldıysa bile ben yeni üyeyim ilginize teşekkürler:)

2. ozgur82

ozgur82 Yeni Üye

eger normal yollu hem ekonomık hemde iyi bişey istiyosan scoyco markasının dızlıgını belligini vede sırtlıgını onerırım dızlık fıyatı 50 ytl sırtlık 65 bellık 30 ytl.

3. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Ben sadece şunu söylemek isterim: Kendine nekadar değer verirsen, motoruna da okadar değer ver, çünki seni o taşıyo... ;)

erenkocer ve Erol bunu beğendi.
  4. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    aksesuarlar en az kullandığın motor kadar önemlidir e tabi bide işin motora ne kadar ve hangi havalarda bindiğin kısmıda var.zaten sen motor üstündeyken kıyafet ve aksesuar olarak neyin eksik olduğunu zamanla anlıyacak ve ona göre kendini tamamlıyacaksın.şimdiden iyi sürüşler.

5. favorixfd

favorixfd Yeni Üye

arkadaşlar selam iyi bir lastik almak istiyorum lütfen yardım edermisiniz markası ne olmalı ne tavsiye edersiniz maxi scotter için .

6. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Bence aksesuarlar motordan daha önemli. İyi donanımlı ve tam koruma bir ekipmanla motosikleti kullanmak gerek diye düşünüyorum. Allah göstermesin bir kazada motor pert olabilir gider yenisi alırsınız ama kendinizi yenileyemezsiniz.

erenkocer bunu beğendi.
  7. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Aramıza hoşgeldin arkadaşım... Piyasada genelde Pirelli ve Metzeller var,gerçi Metzelleri de Pirelli üretiyor,Dunlop,Bridgestone ve Michelin de güzel lastik...Ben Pirelli kullanıyorum ve gayet memnunum...En önemlisi lastiğin yeni olması(yani bu senenin lastiği olması),çünki lastik hiç kullanılmasa bile ömrü 3 senedir... Kendini de tanıtırsan biraz seni tanımamız açısından daha iyi olur...İyi forumlar...;)

8. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Aramıza hoşgeldin arkadaşım...Kendini de tanıtırsan biraz seni tanımamız açısından daha iyi olur... Piyasada genelde Pirelli ve Metzeller var,gerçi Metzelleri de Pirelli üretiyor,Dunlop,Bridgestone ve Michelin de güzel lastik...Ben Pirelli kullanıyorum ve gayet memnunum...En önemlisi lastiğin yeni olması(yani bu senenin lastiği olması),çünki lastik hiç kullanılmasa bile ömrü 3 senedir...İyi forumlar...;)