Kaliteli parçalardan chopper toplama motorsiklet

Konu, 'Hayalinizdeki Motosiklet' kısmında Mehmet Fatih Bütün tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Fatih Bütün

Mehmet Fatih Bütün Üye

Motosiklet:
    Piaggio
    Bugüne kadar hayallerimi birçok motorsiklet süsledi. Bunlardan hiçbirini birbirinden ayırt edemedim. Marka veya model ayırt etmeksizin. Zaman ilerledikçe anladım ki bir insanın hayalinde ki motorsikleti sürebilmesi için kendi isteğine göre birer birer almış olduğu parçaları toplayarak bir motorsiklete sahip olması gerekir. Tutuş pozisyonundan tutta insanın fiziğine tam uygun olmasına, motorsikletinin istediği şekilde görünmesine, istediği güçte motora sahip olmasına kadar birçok avantaj ancak böyle sağlanabilirdi. Şu an halen bunu hayal etmekteyim. Sürekli düşündüğüm şey ise gerçekten kendimin nasıl bir motorsiklet istediği. Kafamda birkaç proje oturmuş durumda. Bu işi gerçekten önemsiyorum. Özgürlük yalnızca motorsiklete binmekle yaşanmamalı aynı zamanda ona vakit harcayıp kendi isteğine, gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre donatıp yeni birşeyler elde etmeli. Bundan zevk almalı.

Motorsikletle uğraşmak, onun saat gibi sapasağlam çalıştığını duymak, yolda iken sorun çıkarmadan ilerlemesine tanık olmak, tüm hava şartlarında onun senin yanında olması ve senin yol alma düşüncelerine yardımcı olduğunu hissetmek apayrı bir duygu. Halk tabiriyle "iki teker" diyerek bahsetmekle bu yaşam tarzı karşılanmaz.

Benim hayalim böyle. Sizinkileri de dinlemek isterim.

murat acar bunu beğendi.