Kanuni Enduro 200 Yardım

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Seth tarafından paylaşıldı.

1. Seth

Seth Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Kanuninin Enduro modelini kullanan / bilen varsa bana motorun genel durumu hakkında bilgi verebilir mi? Güzel Görünüyor...

2. Ali Aygün

Ali Aygün Site Bağımlısı

Çin markası oldugu için çoğu kişi uzak dur der ama birde kullanana sor derim..

3. Bozkurthakan

Bozkurthakan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Harley Davidson
    Ben derim uzak dur kardeşim.Bildiğin gibi Kanunininde Çinden farkı yok.Yerli malı ama bu yerliyi alan ülkesine küfreder o derece.Fiyatı 4.000 zaten.Bu parayı Çin'e vereceğine ve illa da Enduro istiyorsan Honda CRF 100 F al.
    Dersen ki benim bütçem daha iyisine de müsait.CRF 250 X'i tavsiye ederim.
    NOT:SAKIN KARDEŞİM PARASINA ALDANMA.BUGÜN HONDA YA 5000-8000 VERECEĞİNE KANUNİYE 4.000 VERİRSİN 2 GÜN SONRA ORASI BURASI YAMULUR.ZİNCİR SORUNUYDU,KARBÜRATÖR SORUNUYDU,ŞUYDU BUYDU DERKEN BİR BAKMIŞSIN MOTORA 3000-4000 HARACAMA YAPMIŞSIN NE FARK ETTİ?

Not-2:Ben amcamla ortak işlettiğim kurye şirketine 2006'da 3 tane CRF 100 aldım.2 yıl geçti en az 45000 Km. yaptı tık yok.Koy benzini yürüsün.

4. ismisi

ismisi Üye

Motosiklet:
    BMW
    sürüşü konfor bakımından %100 değildir
    enduro lar çift silindirli zincirli motorlardır 2 silindir 4 zamanlı olarak çalışır.tel jant vardır
    ve bu yüzden lastikler şamyelli olur enduro motorlar başlangıç motorları için idealdirler çünkü sürücü hatalarını tölere etme durumları çok yüksektir sen yatırmak istemesen bile virajda süratin yeterli ile o kendisi yatar yeni injektör teknolojisine sahip olan endurlarda vibrasyon yeterince azlmış olmasına rağmen 4 silindir motorlardaki titreşimsizlik yoktur tek silindirli enduro motorlarda vardırki bunlar daha çok 2000 tarihinden önceki üretimlerdir
    piyasaya yeni çıkan BMW F650 serisi ilk kez çift silindirli olarak çıkmış çok güzel bir motordur. internetden veya BMW nin sayfasından takip edebilirsin konfor üst düzeydedir...

5. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    bencede uzak dur kardes bendede bır cın malı var bırde bana sor halımı!!