Kanuni racer 200s almayi düşünüyorum hangi renk olsun?

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında majority tarafından paylaşıldı.

1. majority

majority Üye

Herkese merhaba karar veremediğim bi konuyu sizinle paylaşmak ve öneriniz dahilinde karar vermek istiyorum başlıktanda anlaşılacağı gibi kanuni racer motor almayı planlıyorum ama bu renk konusunda henuz bi karar veremedim kanuninin kendi sitesinde belli renkler var ama internette gayet fazla renk seçeneğininde bulunduğunu gördüm sizin tercubelerinizden faydalanmak istiyorum acaba siz olsanız hangi rengi tercih edersiniz, paylaşırsanız sevinirim saygılar.??

2. Mustafa.Dağ

Mustafa.Dağ Üye

Merhaba kardeş ben kanuni osmaniye bayisiyim,racerlerin yeni modelleri çıktı onları tavsiye ederim eski modeller pek tercihin olmasın açıkçası,yeni modeller racer s diye geçer.

3. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşımda siyahı var, çok güzel duruyo...;)

4. COŞKUN

COŞKUN Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    ayy inanmıyoruuum pembe olsuuuun hadi ama lutfeeeen:D

5. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    :D:D:D:D:D

COŞKUN bunu beğendi.
  6. COŞKUN

COŞKUN Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    pembede ısrar ediyorum

Hasan26 bunu beğendi.
  7. majority

majority Üye

bizim buradaki bayiide sadece turuncu rengi var siyah modelini getirebilirmi sormalıyım.

8. nic

nic Yeni Üye

yh bnde almayı dsünüyom racer s modelinden racer model,ne gre daha bi hos duruyo

9. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    bence omotoru alayımmı diye sormalıydın sen rengini soruyosun bence onu alacagına cbr125al dahaiyi repsol lar çokhoş
    ama elbette senbilirsin onagöre keseni ayarlamışsındır

10. thereddevil

thereddevil Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    havthorne a katılıyorum ama gülmekten:D pembe hoş durur bende mavisi var ama yine sen bilirsin. yavruağzı da olabilir rengi:D:D:D

11. hellboy

hellboy Üye

dostum sen renk sormuşsun ama racer alana kadar zealsun winner al 72,50 piston çapına sahip makinenin içindeki şanzıman dişlileri tamammen farklı modül farkı var 140/70/17 arka cant var ve cantın incide geniş arka disk ön çift disk fren ağırlık olarak biraz daha fazla ama racerdan ona göre daha büyük bi pistona sahip vede daha güvenli bir motorsiklet egzosa gelecek olursak krom egzosa sahip süpansiyona gelecek olursak motorsikletin en güzel yeri özelliklede ön düzen inanılmaz okadar güzel tasarlanmışki bindiğin zaman seni ayrı dünyalara götürüyor.renk olraka ise kırmızı ve beyaz renkeler sahip nerden biliyorsun sallama dersen eski motorsikletim 300 cc yptım 6.vites dişlisi ekledim ve buna benzer bi çok şey yaptım.110,000 km de sattım ve beni bunca zaman hiç üzmedi çok anım var.az paylaşmadık yazı kışı karı buzuz erimiş asfaltı.110,000 km.foruma üye olduğumdan beri herkes çin motoru diyip duruyor dostlar siz ustaya düşmemişsiniz ben kendim söküp kendim yapıyorum.ilk aldım bikere söktüm gömlek çaktırdım silindire daha 20 km de idi 300 ye çıkarttım frezede dişli yaptırdım uzun vites milinin üstüne zorla yerleştirdim.sübopları genişlettim.canavar oldu.bi daha anahtar vurmadım maddi sıkıntılardan dolayı sattım.