kanuni seyhan 250 veya kanuni tiger

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Mehmet Sert tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Sert

Mehmet Sert Üye

Motosiklet:
    Mondial
    motorumu yeni sattım ikinci el kanuni tiger veya kanuni seyhan 250 almayı düşünüyorum sebep ise hem fiyatları uygun hem güzel görünüşlüler hemde hemen hemen 130 km hız ile bir kaç saat yol alabiliyosunuz ve insanı pek yormadan şehirler arası gezebiliyosunuz..ama biraz fazla benzin yakıyolarmış kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim motorlarının iyi ve kötü yönleri hakkında ve yakıtı hakkında ayrıca bunlar çin malımı türkiyedemi üretiliyorlar 2004-2005 modelleri.teşekürler

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Türkiye de üretilen motosiklet yok.Ama montaj var.Kanunide montaj.
    Ben bir süre kullandım tiger olanı.Lanet bir şey.Sarsıntıda en üst seviyede.Sanki mabadadımda vibrator varmış gibi gezdim.:D
    İş için kullandım.İşime ybr 125 ile geldim.İşte bu laneti kullandım.Akşamları heryerlerim ağrıyordu özellikle de belim.Oysa ybr ile 1000 küsur km kullansamda hiç ağrım sızım olmuyordu.

Bence değmez.Ama illede 250 cc cruiser alacaksanız Hyosung GV 250 veya Honda Rebel 250 veya Suzuki GN 250 çok isabetli olur.Gözün de belinde hasar görmez.:D

Eren Göksel bunu beğendi.
  3. Mehmet Sert

Mehmet Sert Üye

Motosiklet:
    Mondial
    yokmu arkadaşlar kanuni tiger kullanıcısı

4. Mehmet Sert

Mehmet Sert Üye

Motosiklet:
    Mondial
    yokmu arkadaşlar kanuni tiger kullanıcısı

5. ferhat_sevinc

ferhat_sevinc Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Devamlı kullanıcısı değilim fakat kullanma fırsatım olmuştu bende tavsiye etmeyeceğim size, titreşimi tam bir felaket motordan indiğinizde uyuşmuş bir insan oluyorsunuz :D gücü fena değil lakin İş titreşime geldimi bitirir sizi birde kalitesi vassat onun yerine roadstar 250 ye bakın.