Kanuni Seyhan 250

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında ÇaylakMotorcu tarafından paylaşıldı.

1. ÇaylakMotorcu

ÇaylakMotorcu Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Bu marka motoru 1200 tl ilanini gordum . satici kisi de ucuz oldugunu ve hicbir sorunu olmadigini vurguluyor. Sizce guvenmelimiyim .goruslerinizi almak istiyorum ilk motorumu almak istoyorum cruiser /chopper tarzi. Bu soz ettigim motor 21.000 km de. Herkese simdiden saygilar

2. murat acar

murat acar Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Fiati uygun ama kanuninin parcalari zor bulunuyor hemde pahali.bana kalirsa parani cope atma.birazdaha biriktirip honda yamaha gibi bir motor almani tavsiye ederim.illede cin mali alacaksan mondial al servis agi ve yedek parca sorunu yaşamazsin en azindan.seyhandan uzak dur cok pişman olursun.

ÇaylakMotorcu bunu beğendi.
  3. ÇaylakMotorcu

ÇaylakMotorcu Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    cevabiniz icin tesekkur ederim. bende mondial 250 mct yi de dusunuyordum seyhandan vazgeceyim o zaman. mct icin bilginiz varsa onuda duymak isterim. honda ve yamaha motor model ve fiyat hakkinda bilgilendirebilirmisiniz

murat acar bunu beğendi.
  4. Aquila

Aquila Yeni Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Arkadaşlar, hayırlı günler. Ben konya'da yaşıyorum. 25o cc Seyhan almaya karar verdim. Ve konya da eşi benzeri olmayan ( zaten konya'da çok az) motoru buldum. 3.290'dan 3.100'liraya indirdim. Motorun iyi, kötü yanlarını açıklayacak olan arkadaşın usta olmasını temenni ederim :)

5. ÇaylakMotorcu

ÇaylakMotorcu Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    okuduklarim kadariyla mct 250 alsan daha iyi , seyhan daha yapili gozukuyor ama ben mct den yanayim

6. murat acar

murat acar Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    dostum vücut tipini ve sana uygun olan motoru bilemem.önce oturuş pozisyonuna ve vücut tipine göre sana uygun modeli belirlemelisin.söylediğim motorların racer enduro ve farklı modelleri bulunmakta.benim demek istediğim aldıktan sonra sıkıntı yaşamayacağın markaları tercih etmen.bende kanuninin tiger modelini kullanıyorum.motorun performansı bana yetiyor öyle yüksek beklentilerim yok ama gelgelelim yedek parça sıkıntısına.her parçasını bulamıyorsun bi kere.örnek arka fren teli değişmek istedim piyasadakiler uymadı orijinal alayım dedim bayisinde yok fabrikasındada yok.yan sanayi uydurduk iş görüyor ama...öylesine.mçt yide hani öyle aman aman önermiyorum.bütçen sıkıntılıysa illede çin malı alacaksan diye söyledim.cantları telli olduğundan şamrelde sorun çıkarıyor.akord bozulabiliyor.birde titreşimi fazla diye biliyorum.ama yedek parçası servisi yaygın.satmak istediğindede rahat satabileceğin bir motordur.ben olsam kendi adıma söylüyorum yamaha xmax scooterını alırım.250 lik canavar gibi motor..http://urun.n11.com/egzoz/yamaha-x-...q1SiYGQN4gNMua0nBV_uT8_A0Udx5WGvLBRoCmEDw_wcB

7. ÇaylakMotorcu

ÇaylakMotorcu Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    ....