Karşıyaka'dan Selamlar...

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Burak Görgeç tarafından paylaşıldı.

1. Burak Görgeç

Burak Görgeç Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Herkese selamlar... Bir süredir bilgi alıp nacizane bilgi paylaşacağım bir forum arıyordum. Siteniz en profesyonel site olarak ilgimi çektiği için üye olmaya karar verdim. Öncelikle benim şu an için bir motosikletim yok. Fakat kayınpederimde Mondial 125ZNU model motor var. Yaklaşık 2-3 senedir de zaman zaman kullanıyorum. İşim gereğince motor tamircileri ile de iyi ilişkilerim var ve ilgimi çekmeye başladı. (Madeni yağ fabrikasında satış sorumlusuyum. Motorculara yağ satıyorum.) Kayınpederimdeki motorun chupper tarzına yakın olması dolayısıyla ve tarz olarak chupper modellerinin hoşuma gitmesinden dolayı almayı düşündüğüm tür chupper. Hızdan çok keyfe önem verdiğim için seçimim bu doğrultuda. Bazı müşterilerime rica ettim ve en kısa zamanda sağlam bir motor sahibi olmak istiyorum. Herkese şimdiden yardımları için teşekkür ediyorum. Umarım yakın zamanda motor sahibi olurum ve kafanızı şişirmeye başlarım :kötü:. Herkese kazasız belasız sürüşler...

Oktay Karateke bunu beğendi.
  2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Burak Bey öncelikle hoşgeldiniz ve gelecek sürüşleriniz için kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motor alma isteğiniz ve hevesiniz tabiki çok güzel ancak motoru sadece alıpta binmek sıkıntı doğurabilir sizin açınızdan. Eminim her yeni başlayan gibi kapalı alanda olacağım vb gibi düşünceler aklınızdan geçecektir. ancak tavsiyem; alacağınız motoru ve tipini iyi belirlemeniz. Bütçelerinizi ayarlamanız ve kişisel koruma ekipmanlarınızı (kıyafetlerinizi) keşfederek bunada bir bütçe ayırmanızdır. Ve eğitim konusunuda araştırıp yeterli bütçeniz var ise (ki genelde ayrılmaz) eğitimede bütçe ayırmanız bedeninizin tek parça kalabilmesini kolaylaştıracak etkenlerdendir.

Tekrar hoşgeldiniz.

3. Oktay Karateke

Oktay Karateke Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Merhaba Burak Bey hoşgeldiniz.

4. Burak Görgeç

Burak Görgeç Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Kiyafet ve guvenlikle ilgili butcem hazir ve motorla birlikte alim yapacagim. Motor secimi konusunda musterilerimin genel tavsiyesiyle karar verdim egitim konusunda da gorusmede oldugum bir iki yer var. Hatirlatmalariniz icin tesekkurler...

Oktay Karateke ve İsmail bunu beğendi.
  5. Burak Görgeç

Burak Görgeç Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Hosbulduk Oktay Bey tesekkur ederim

6. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    O zaman diyecek birşey yok. Eğitmen için Uğur Ertekin hoca konusunda son derece uzmandır.

7. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz.Eğitim Konusunda İzmir i,çin Uğur Ertekin ve Karşıyakadan Sedat Karayılanoğlu ile temasa geçiniz.Sakın sürücü kurslarına aldanmayın.Bilmedikleri bir konuda eğitim veremezler.

8. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    hoş geldiniz...