Kask kamerası seçimi

Konu, 'Motosiklet Aksesuarları' kısmında Berkay Ömür tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Şu sıralar kask için kamera araştırmaktayım. Action kamera diye tabir ettiğimiz GoPRO tarzı kameralar. Gönül ister ki bir tane GoPRO muz olsun ama şartlar elvermiyor. :D gezinirken bunu buldum. 720p kayıt yapabiliyormuş. sizce alınabilir mi? Bana makul geldi. Bütçe olarak 150 tl ayırabilirim. Ötesi olmaz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alis...irmez-sports-hd-minidv-kamera-59756527/detay/
    bu da bu kameranın videosu

biir de şöyle birşey var.

MD80 diye bir kamera. bu abimiz böyle birşey yapmış. değerlendirilebilir fakat ben biraz daha kalite aradığım için ilk link verdiğim kamerayı seçtim. malum televizyon öğrencisiyim. 720p ve 1080p aşağısı olmaz :D

2. Mehmet CINBIL

Mehmet CINBIL Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    İngilizler der ki; Ucuz mal alıcak kadar zengin değilim...

1 ay daha bekle ben sana yırtdısından go pro getirrim az daha koy burdaki fiyatlarla alakası yok cunku...

3. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    az daha koyamam çünkü bu kamera benim için lüks şuan. yani ekstra birşey. birkaç ay beklesem de yine vereceğim para 150 tl den yuksek olmayacak. :) öğrenci olmak başka birşey, hele ki paranızı kendiniz kazanmadığınız zaman birşey almaya karar verdiğinizde kendinizi farklı hissediyorsunuz, en azından ben öyle hissediyorum. teklif için sagol yınede.

EBaşaran bunu beğendi.
  4. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Berkaycım Bursa daki Şenlikte bir arkadaşda vardı veriğin ilk linkteki kamera gayet iyi kayıt yapıyordu ama arasıra kafasına göre kayıdı durduruyordu ama genel olarak iyi kayıt yapıyordu ve kaskın tam tepesine bir cırtcırt ile tutturmuştu :)

Berkay Ömür bunu beğendi.
  5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu kamre güzel görünüyor ama kameranın desteklediği kard tipi yazmıyor.Yani class 4 mü class 10 belli değil ya da ben göremedim.
    Hızlı kard kullanmadığınız zaman sık sık kesilip durabilir ve yeniden başlaması için sizin filli yardımınız gerekebilir oda hiç güzel bir uygulama değil bence.
    Ben de Midland XTC 200 modeli kullanıyorum.720 P çekim modunu kullanıyorum.İkinci elini su geçirmez kabı ve diğer tüm aparatlarıya 32 GB Class 10 kartıyla 400 TL ye almıştım.Hala da kullanıyorum.En son Karda Sürüş videom o kamera çekimidir.
    http://www.motosikletforum.com/threads/07-01-2013-bursada-karda-sürüş.10379/

6. Cem Kiziroğlu

Cem Kiziroğlu Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Belki ilginizi çeker..
    MIDLAND XTC-200 + Disk Kilidi...
    MIDLAND XTC-200 Beraberinde;
    * Su geçirmez box, Araç çakmaklık şarjı, usb-micro sd çevirici, flexi bant montaj aparatı, kask montaj aparatı, motor demiri montaj aparatı...
    Ayrıca bu ürünü alanaa :) Bir adet disk kilidi hediye..
    Özellikleri bu linkte.. Fiyatı 250tl.. Faturası 06.05.2012 de alındı, garanti devaamm.. :)
    http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/MIDLAND-XTC-200-ACTION-KAMERA-pmu1468.html

Berkay Ömür ve Şenol SEL bunu beğendi.
  7. Burçin Arıcı

Burçin Arıcı Üye

Motosiklet:
    Honda
    ikinci filmdeki kamera kargo dahil 10dolar. http://www.ebay.com/itm/MD80-Mini-Portable-HD-DV-Camera-Sport-dvr-Hidden-Mirco-Camera-/271009606108?pt=US_Surveillance_Digital_Video_Recorders_Cards&hash=item3f196e69dc
    merak edip almistim, pil omru cok kisa, 10 dakikada bitiyor.
    eger kayit pil biterek durduysa dosyayı oluşruramıyor kayıt çöp oluyor.
    hafıza kartı yok onu ayrıca alıyorsun.

bir numaradaki kamerayı bilmiyorum.

bende gopro var, onu tavsiye ederim, tabi ki ama o da marka degeri yüzünden biraz pahalı galiba.

8. MotoPlus

MotoPlus Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.