Kask takan ama bağlamayanlara ...!!!???‏

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Şenol SEL tarafından paylaşıldı.

1. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hürriyet gazetesinden alıntıdır:
    Gümrük- Güzeltepe hattında çalışan, Mazlum Demir (47) yönetimindeki 35 EK 192 plakalı ESHOT otobüsü, önceki gün saat 20.30 sıralarında, Anadolu Caddesi’nde Serinkuyu trafik ışıkları kavşağından ana yola çıkan Metin Çetin’in (35) kullandığı 35 PH 618 plakalı motosiklete çarptı.

Ağır yaralanan Çetin, Karşıyaka Devlet Hastanesi’ne götürüldü, ancak tüm çabalara karşın kurtarılamadı.
    Başında kask bulunmasına rağmen bağlamadığı belirtilen Çetin’in kırmızı ışıkta geçtiği öne sürüldü. Otobüs şoförü Demir gözaltına alındı.

Hakan Çıtır bunu beğendi.
  2. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Allah rahmet eylesin demekten başka bişey kalmıyor şenol hocam
    güzel bir konuya deyinmişsin yine.
    Özellikle istanbulda hem motorun, hem trafigin, hem araçların, hemde yayaların çok olduğu bir metropol şehirde ben o kadar çok karşılaşıyorumki kaskını bağlamıyanlar sigara içeçeği zaman 5 dakika kenarda durup içiceklerine kaskı tepeye kadar kaldıranlar bide bu havalarda bile çenesiz yazlık kask takanlar inanılır gibi deyil uyarıda bulunduğum oluyor bazen acelem var sigara için duramam kaskı bağladığındada sıkıyormuş darlanıyorlarmış yada paramı var abi kışlık kask alacak inanılır gibi deyil takmayanları hiç söylemedim yer yakın, saçlar bozulur vs. böyle salakça bir şekilde ölüme gidiyorsun be adam çok cahiliz çokkk

3. Ali Emre Sakarya

Ali Emre Sakarya Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Allah rahmet eylesin.

kanıksadığım için bir yandan kendime kızıyorum ve utanıyorum ama (çoluk çocuk)binlerce motosiklet sürenin olduğu ve en fazla birkaç tane (o da 20 liralık çin malı) kask takan insanların olduğu bir coğrafyada yaşayınca şaşırmıyorum bu tür haberlere...

4. omer vatansever

omer vatansever Yeni Üye

Motosiklet:
    SYM
    ALLAH rahmet eylesin .
    Serinkuyu kavşağı kara yollarının kara listesinin başlarında gelırdı önceleri Çanakkale yolunun üzerinde olması ve 3 semtin kısmen bağlantı yolu olmasından dolayı. önceden iki yönlü olan döner kavşağı tek yönlüye çevirdiler ama genede trafik oldukça yoğun olan bir kavşak onun için kaza sık sık yaşanır birde dikkatsiz ve sabırsız olursan kaza kaçınılmaz oluyor dikkatli olmakta fayda var...