kavacık

Konu, 'İstanbul Anadolu Yakası' kısmında Ali Smith tarafından paylaşıldı.

1. Ali Smith

Ali Smith Yeni Üye

meraba forum sakınerı bı ıkı sorum olucak yenı uye oldum aslında cok sık sorulanbır soru gelır gelmez bır soru sordum cevabı alıp kacmıcam emın olun :)
    ivit benım 3000tl yada 4000 tl olur bır enduro motor alıcam sız hangı markayı onerırsınız tay 200 galerıcıler bunu onerdı ama forumlardan arastırınca ıyı olmadıgını soledırler aynı modeln orjınalı GY 125 Zongshen bu modelı baska bır ısımdı turk fırması tr de neyse satıcılara guven olmaz cıkar ısı var sonucta sızınde tectubenızden faydalanmak adına 3bın 4bın tl ye bır enduro motor modelı tavsıyenız varmı yoksa bnlardan bırısını alınmı dersınız tesekkur ederım sımdıden :)

2. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Cevap alıp kaçma niyetindeyseniz burası motosiklet danışma hattı olmadığını hatırlatmak isterim.
    Gerçi açık sözlü olduğunuz için de teşekkür ederim.
    Kendinizi tam olarak tanıtınız, cevap alıp kaçacak birine bir arkadaşım cevap verirse ne ala..

3. munir

munir Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    aramıza hoşgeldin

4. Ali Smith

Ali Smith Yeni Üye

aslında boyle bır sey soracagınızı bılıyordum :) aklıma gelmıstı hayır bu sekılde cıkarcılık yapmam arada o sorumuda kaynatmak ıstedım yenı uye olup dırek bole bı soru sordum kusku uyandırdı tabı ısallah allah ızınverırse tanısırız aktıvıtelere kaıtlırız ıyı dosluklar ve arkadaslıklar kurarız asıl amacım bu tabıkı :) sorumada gelınce dedıgım gıbı arastırdıkca kafam karısıyor ama en azından aklımdakı modelın bu forumdakı ıncelemesını okudum
    kendımı tanıtayım en ıyısı ıstanbul kavacıkta oturuyorum 21 yasındayım ogrencıyım
    aslında tam bır bısıklet manyagıyım ustunden ınmem o bısıklet sevgısı motoro donustu son zamanlar kendım hakkında soliceklerım bunlar :)

5. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    aramıza hoş geldin keyifli forumlar,

enduro derken ne beklediğine bağlı.

temiz bulusan honda xl200 olabilir.

6. Ali Smith

Ali Smith Yeni Üye

cevap ıcın tesekur ederim nasıl bır sey dusundugume gelınce soyle acıklıyım aslında yolda asfaltta surus keyfı aramıyorum ormanda patıka yollarda gezıcem kampcıyımdır hatta aılcek anne harıc yanı motoro atlıcam taslık cakıllık arazıde patıka yollarda bana sorun cıkartmıcak bır motor yaz tatılınde tatıl koylerı degılde motora atlayıp ege koylarına gıdebılecegım karadenız daglarına tırmanıp tarıhı manastırları gezebileceğim bır arac :) hatta mumkunse asfatta sorun cıkarsın dagda cıkarmasın :D

7. HAYATİ BEDER

HAYATİ BEDER Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldin, hayallerinin gerçekleşmesi dileği ile

Ali Smith bunu beğendi.
  8. Halit Usta

Halit Usta Üye

Motosiklet:
    BMW
    Beklenti yüksek kısa yoldan Honda Transalp, ya da BMW f650 gs edinin :D

9. Ali Smith

Ali Smith Yeni Üye

sag olasin tavsiyeler i çin ama ama 3 4 bın tl ye bulabılecegımı sanmıyrum bız gene çin mali takilalim en iyisi çin mali alicam i çin solemiyorum :D