kawasaki zx6r yorum

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında tamerhan öksüz tarafından paylaşıldı.

1. tamerhan öksüz

tamerhan öksüz Üye

Motosiklet:
    Honda
    arkadaşlar zx6 r alıcam nasıldır 2.eli nasıldır performan nasıldır bunun gibi yorumlarınızı bekliyorum yazacaklarınız kararımı belirleyecekdir.teşekkür ederim

2. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    walla sanırım sitemizde kullanıcısı yok :( bi bilgimde yok keşke olsada sana yardımcı olabilsem.ama hayırlısı olsun

3. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    1996 yılından beri üretilen bir motor için ucu açık bir soru olmuş.
    yıl aralığı belirtirseniz daha iyi olur nede olsa teknoloji sürekli ilerliyor;)

4. tamerhan öksüz

tamerhan öksüz Üye

Motosiklet:
    Honda
    2006 moder bariş bey

5. Ahmet Camus

Ahmet Camus Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    2007 sini salı gununden berı kullanıyorum.. daha once 350 cc den yukarı cıkmamıstım ama motorumu test eden arkadaslarım fren kabılıyetını cok begendıklerını soyledıler.. gaza gelmemekte zorlandıgım bır makına .. şimdilik :)

6. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Benim 1 haftalığına kullanma şansım olmuştu zx6r ı bende yamaha r1 vardı satalı 1 ay olucak r1 ve r6 ile kıyaslarsak serilik bakımından biraz pasif kalıyor yanlız alanında seçkin tutulan bir makina fazla sıkıştırmaya gelmez nasıl söyleyeyim bir honda cbr600f e göre çoğu rr makinalarda olduğu gibi hararet mevzusu var..Kötülemek istemem ama ben uzun ömürlü bir makina düşünecek olsaydım honda cbr 600f yada rr tercih ederim ondan sonra da suzuki gsx600rr tercihim olur..Zevkler ve renkler tartışılmaz derler tabi senin zevkin nedir motosiklette aradığın şeyler neler orasını bilemem ama hem performans hem kalite hem uzun ömür hemde yakıt açısından iyi bir makina arıyorsan honda cbr 600r tavsiye ederim illa rr istemiyorsan cbr 600f ilk tercihin olmalı bence...

7. tamerhan öksüz

tamerhan öksüz Üye

Motosiklet:
    Honda
    herkese teşekkür ederim