Keeway Çin Malı Mı?

Konu, 'KEEWAY' kısmında Halit Batmaz tarafından paylaşıldı.

1. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    bazı satlık motosiklet sitelerinde sakın çin malıyla karıştırmayın diyorlarda peki bu keeway ne malı bir bilen varsa lütfen bu motosiklet hakkında aydınlatıcı bilgi yazsın da öğrenelim

ulas bunu beğendi.
  2. basist

basist Üye

Motosiklet:
    Keeway
    hocam keeway macar malı.ayrıca motomax keeway firmasının durumu şuan kötümüş sanırım bir bayiden öğrendiğim kadarıyla.aprilia firması alacak die duydum bu firmayı

Mustafa Özaltun, Necip ve Halit Batmaz bunu beğendi.
  3. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    bu motorun macaristanda üretilmediğini duydum macaristan sadece bu markayı ülkesine ithal ediyormuş hangi ülkeden ithal ettiğini bilen varsa lütfen yazsın

4. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    keeway halis muhlis çin malıymış macaristan ithal ediyormuş sonrada türkiye ye de macaristan dan ithal ediyormuş maksat macar malı densindiye bana göre burda yapılan iş ticari kurnazlık

Mustafa Özaltun bunu beğendi.
  5. okankosova

okankosova Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    ben kullanıyorum ve elimdeki belgelere göre motor italyan patentli yürür aksamdışındaki parcalar cin olabilir fakat gercekten güzel motor.
    tavsiye ederim

6. pelin

pelin Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Made in Chine

7. kadir

kadir Yeni Üye

Motosiklet:
    Keeway
    arkadaşlar bugün bir keeway crusıer aldım macar malı olduğunu fakat çinde toplandığını söylüyorlar.

8. kadir

kadir Yeni Üye

Motosiklet:
    Keeway
    görüntü olarak güzel ama pazartesi binecegim bakalım...

9. feto

feto Yeni Üye

çin malı falan değil arkadaşlar bir çinli scooter kullanın sonra gelin benim arn125 i kullanın aradaki farkı anlarsınız

10. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    mondialinde patenti italyan markası italyan ama italyayla uzaktanyakında ilgisiyok made in çin keeway da mondialle aynı kaderi paylaşıyor
    iş kullanıcıda birazda üçyıldır mondial kullanıyorum 11000i devirdim şimdilik bişeyyok elbette mükemmeldeyil ama iyikullanılırsa güzel motor

Turgay ve A.HAMDİ bunu beğendi.
  11. indianrider

indianrider Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    keeway 1.5 yıl kullandım.motor cinde üretiliyor, macaristan ithal ediyor. Türkiye de macaristandan..Ancak motor bildiğin çinli motorlara benzemiyor, bence gerçekten kaliteli, en azından o paraya budur yani.Piyasada kalan da zaten keeway ve yellowrock motorun getirdiği dawdy 250 cc su soğutmalı honda rebel kopyası motorlar. Keewayi şimdi Efsane motor aldı ve bayi yapılanmasını daha profesyonelleştiryorlar..Kesinlikle başlangıç için tavsiye edebilirim...

12. Dr_Wiktor

Dr_Wiktor Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    valla arkadaşlar bede bu günlerde keeway 150 cc bir motora bakdım motorun görünüşü güzel zaten çin motorlarının sadece görünümü güzel oluyor ama sağlamlık sıfır tabi bu motor için ben bişey diyemiyecem binmedim daha ....

13. Berkay Canbulat

Berkay Canbulat Üye

Motosiklet:
    Triumph
    keeway kullanmış ya da kullanan bir arkadaş markayla ilgili biraz ayrıntılı yorum yapabilir mi acaba?bu aralar ilk motosikletimi almaya hazırlanıyorum,bir seçenek olabilir mi sizce?

14. speeddeath

speeddeath Yeni Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    ben kore diye biliyorum

15. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    çin malıda olsa bence fiyatına göre kaliteli motor ben markaya ve üretildiği coğrafyaya değil modele dikkat edilmesinden yanayım bence iyi motor ama yedek parça ve servis durmuda sorulup araştırılmalı:)

16. tugraan

tugraan Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    herkese merhabalar
    1 senelik motor kullanıcısıyım yamaha bws100 kullanıyorum yani motorcu bir kişilik değilim :) bilgim hiç yok derecede az sizden bilgilerinizi izlenimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum
    vitesli başlangıç motoru olarak Super Light 150 modelini düşünüyorum hem ucuz hemde görüntü olarak hoş birşey
    sizden bu motorla ilgili parçasının rahat bulunup bulunmayacağı performansı rahatlığı servis ağı hakkında bilgi rica ediyorum
    alınırmı alınmazmı
    şimdiden teşekkürler

17. Recep Varlı

Motosiklet:
    Salcano
    öncelikle hoşgeldin bahsettiğin motor fiyat-kalite uygunluğu açısından düşünürsen güzel bir motor ama yedek parça ve servis dersen düşün derim bir türlü istenilen sağlamlığı oturtamadılar bence

18. tugraan

tugraan Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    verdiğin bilgiler için teşekkürler
    şu anda kullandığım motordan çok memnunum çok temiz bir bws ama birkaç kere vitesli motor kullandım 150 lik çok keyif aldım ve artık vitesli motora geçmek istiyorum malum herkesinde bir kesesi var :) evlilik hazırlığı içinde olduğum içinde fazla bir para ayıramıyorum böyle 1500-2000 ytl aralığında görünümü güzel kullanımı güzel uygun bir motor arıyorum ve gözümede bu motor çarptı ama bilgisizliğimden ötürü sizin gibi bilgi sahibi arkadaşlardan önerilerini bekliyorum

19. Recep Varlı

Motosiklet:
    Salcano
    bu arada bws zamanının en harika scooter.ıydı bana göre eğer zamanında hondanın activa ve beatte yaptığı gibi yamaha o motoru 4 zamanlı yapsaydı hala en çok satılan scooter olabilirdi :)

20. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    tugraan kardeşim MF ailesine hoş geldin. Scooter den şaşma kardeşim.