keeway sl 150

Konu, 'KEEWAY' kısmında Ethem Doğru tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    motosiklet forum üyeleri. herkese ilk merhaba. 5 dakika önce foruma üye oldum ve takip etmeye devam ediceğim. ben ankaradan ethem. 1 hafta kadar önce keeway sl. 150 satın aldım çok temiz ve bakımlı gözüken bir motosikletti. ben de forumdaki soruları okurken( -ki ben de aslında aynı soruya cevap verilmiş mi? diye bakıyordum-) motora marş vermek için yani ilk çalıştırma için vitesi boşa alırken çok zorlanıyorum. düz zemin veya eğimli zmin fark etmiyor; (N) ışığı yanana kadar çok zorlanıyorum. yol alırken hiçbir sorun çıkmıyor. bazen durakladığımda-ki çok nadir morot istop ediyor- ben kendi acemiliğimden kaynaklandığını düşünüyordum. ama deneyimli forum üyelerinden cevep rica edyiorum; şimdiden teşekkür ediyorum.

2. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Debriyaj teline bir iki ayar yaptırdıktan sonra düzelme ihtimali var. Bi deneyin derim. İstop etme işi ile ilgili de muhtemel sorun rolanti ayarınız olabilir. Bi tamirci rolanti ayarını ufak bir tornavida ile hallediverir.

Bunlar ilk gözatılacak şeyler. Eğer bu yöntemler ile çözülmezse masraflı bir şeyler olabilir.

Ethem Doğru bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.