kevlar korumalı pantolon

Konu, 'Motosiklet Pantolonu' kısmında cem.turkgeldi tarafından paylaşıldı.

1. cem.turkgeldi

cem.turkgeldi Yeni Üye

sevgili arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim pantolondan kullanan yada inceleyen arkadaşımız varmıdır?

2. cem.turkgeldi

cem.turkgeldi Yeni Üye

3. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben de merak ediyorum bu pantolonu. Özellikle yaz aylarında kullanmak amacıyla ilgimi çekiyor. Erol başkanım sanırım sen bu pantolondan kullanıyordun? Yanlış mı hatırladım?
    Bir de diz bölümü çok önemli burada kevlar desteği haricinde birşey yok sanırım.
    Bu biraz tehlikeli gibi geldi bana.

4. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Evet ben bu pantolonun aynısından kullanıyorum, mototaldan aldım. Pantolon gayet kullanışlı, hassas bölgelerindeki kevlar ürünler gayet başarılı. Dizlik kısmında sert korumalar mevcut, bana göre yeterli. Ancaakkk bu pantolonu sadece ve sadece şehir içinde motosiklet binerken kullanıyorum. Uzun yolda kesinlikle tam korumalı motosiklet pantolununu tercih ediyorum. Şehir içi için ideal bir pantolon tavsiye ederim.

Üzerimde görmek isterseniz aşağıdaki linke bakabilirsiniz.

http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=5102

5. Hakkı Hızır

Hakkı Hızır Aktif Üye

6. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Şu pantalon işine bir çare bulamam gerek.Ben motoru işe gidip gelmek için istiyorum daha çok zira evim Pendik de işim Atatürk Havalimanında git gel 130 km ve korumasız bu yola çıkmak mümkün değil.Tek düşündüğüm Pantalon işi anladığım kadarı ile bu pantalonlarda kalça koruması ön planda çünkü dizlik olsun basit bir çözümle halledilebiliyor ama kalçayı nasıl koruyacaz dimi:rolleyes: İş yerine kıyafet taşımak işin gerçeği biraz zor sanırım yine en matığa yatan cevlar korumalı pantalonlar.Bunun haricinde bir çözüm bulan varmı arkadaşlar paylaşırsa sevinirim...

7. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Yeni başlayanlar için İstanbul gibi mega köy de 130 km nin size saat olarak dönüşü tahminen 3 saat gibi olacaktır.Bu yüzden siz yanınıza yedek pantolonla gidin ama üstünüzde illaki Motosiklet için üretilmiş sürtünme ısısını size daha az iletecek olan kıyafeti tercih edin.
    İleride bu kot görünümlüden edinebilirsiniz.
    Erol Hocam şu anda sizden ve bu forumda ki bir çok sürücü/kullanıcıdan biraz daha ileri yerde ileri sürücü konumuda.

8. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Evet düşününce benim düşme ihtimalim 10 kat fazla :)
    Sanırım dediğiniz gibi yapacağım top case tarzı bir çanta ile kıyafetleri yanımda taşıyacam.Ayrıca normal şartlarda benim işe gidiş gelişim 3-4 saati buluyor ama inşallah motosiklet ile 3-4saat/2 olacak :D