Kış bilgisi

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında berkay yeşilay tarafından paylaşıldı.

1. berkay yeşilay

berkay yeşilay Aktif Üye

Motosiklet:
    Mondial
    herkese slm benim sorum mondial zn125 model motor un kış bakımı yapılması gerekıyormu birde bu motorla yagmurlu havalarda kullanılırsa yolda kalırmı su birikintilerınden gecerken alttan su alıp yolda kalırmı şimdiden cvp için tsk ederım

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ybr de bir şey olmuyor ama mondial için kesin bir şey demek çok zor.Heran herşey mümkündür.
    Baksanıza bazı modellerde gidon bilyaları bile motosikletin sigortalarını attırabilme becerisi gösterebiliyorsa yağmur da alttan su girmesi de mümkün olabilir.

ahmet atay bunu beğendi.
  3. ahmet atay

ahmet atay Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    skuter motor kullandım yaklaşık 2.5 yıl yaz kış... valla bu motorlara kış bakımı değilde haftalık bakım yap derim ... egzozunu tamir ediyordum kayış kopuyordu kayışı tamir ediyordum ampulü patlıyordu.. heleki kışın aküsü çabuk bitiyor istersen hergün motoru çalıştır gez toz yinede bitiyor

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Şu anda kullandığım ybr de 2007 de taktığımız batarya aku var üstünde.Hani şu 24 tl lik bataryalardan.

5. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    konu açılalı bir kaç gün olmuş ama 13.10.10 ve 14.10.10 tarihinde mondial agk 125 ile yaklaşık he riki tarihtede 1 saat 15 dk lık yok yaptım sağnak yağışta her hangi bir sorun yaşamadım motordan yana.. ama ne yazık ki çizmemden yana sorun yaşadım sağ ayak ucunda hafıf bır nemlenme yapıyor :( :(

6. berkay yeşilay

berkay yeşilay Aktif Üye

Motosiklet:
    Mondial
    öncelikle cvp lar için herkese tsk ederim anladıgım kadarıyla yagmurda veya sulu yerlerden gecerken dikkat et kesin yolda kalırsın dıyen yok sadece çin malı olusundan dolayı şikayetler var çin mali evet gercekten uyduruk oluyor ama bunlarda olmazsa piyasada alım gücüde yetmez heralde.