Kış Sporları

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

1. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ülkemizde bu kadar güzel yer varken bunlardan birini mutlaka denemelisiniz.

Dog Sledding

Karlı bölgelerde bir ya da daha çok köpeğin çektiği kızakta yolculuk yaparken unutulmaz anılar yaşamak istemez misiniz?

Freestyle Skiing

Klasik kayak maceralarına yeni bir soluk getirin! Sınırları ortadan kaldırın, büyük atlayışlar yapın...

Heliskiing

İleri düzeyde kayak ya da snowboard mu yapıyorsunuz? Klasik kayak alanlarını terketmekte tereddüt etmeyin! Nefes kesen manzaralar ve doğal güzellikler içinde, profesyonel rehberler ve helikopter eşliğinde toz karda kaymanın tadını çıkarın...

Ice Climbing

Buzlu dağlara tırmanışa ne dersiniz? Dondurucu soğuklukta şelalelerle, buzul uçurumlarla karşılaşabileceğiniz bu macerada doğru malzeme kullanarak ve deneyimlerinizi kullanarak tırmanmanın zevkini yaşayın!

Igloo Adventure

Çevrenizde kimse yok... Kışın tüm şiddetini göstediği yerlerde kamp yapmayı seviyorsunuz... Rehberlerin yardımıyla eskimo yaşayışını tatmak istemez misiniz? Bir eskimo klübesi inşaa edin ve yemek pişirmek şömineyi yakın... Sıcacık ve rahat bir gece yaşayın...

Kite Snowboard

Hem snowboardla hem de paraşütle arası iyi olanlar için...

Skijoring

Güzel manzaralı bölgelerde kayak yapmaktan hoşlanıyor musunuz? Bırakın köpekler (ya da atlar) sizi çekerek rehberlik etsinler... Hayvanları en az outdoor aktiviteleri kadar seviyorsanız kaçırılmayacak bir deneyim.

Snowboarding

Karda sörf yapmanın dayanılmaz hafifliği... Manevralar, rampalardan atlayışlar, toz karda board yapmak ve daha pek çok eğlence...

Snowmobiling

Kar üzerinde araç kullanmak, seyahat etmek istiyorsunuz... Skimobile olarak da adlandırılan bu sporu deneyin deriz... Hız ve heyecanın birleşimini keşfedin!

Snowshoeing

Önceleri kar ayakkabıları avlanmak, tuzak kurmak, seyahat etmek ve sosyalleşmek için kullanılırdı. Şiddetli soğuklarda can kurtarıcısı oldular, uzak bölgelere ulaşımın tek aracıydılar... Şimdi karla kaplı patikaların ve dağların keyfini bu ayakkabılarla çıkarabilirsiniz!

Çağrı ve Erol bunu beğendi.
  2. Murat Burak

Murat Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Ducati
    ulaş hocam ben hiç kar görmedim bile :D:D:D:D

3. ceyda.uysal

ceyda.uysal Yeni Üye

Motosiklet:
    BMW
    Merhaba;
    Motor kullanan kisilerin ,ozellikle kayak yapmayi hic denememis ya da hic dusunmemis olmalari beni cok sasirtiyor. Motor kullanirken hissettiginiz o duyguyu bir kez de , zeminle aranizdaki tek bag sadece kayaklar iken hissetmeyi istemezmisiniz? Dusunsenize bir altinizda kocaman bir motor gucu yok,tamamen siz ve kaslariniz..Nasil gideceginiz ne kadar hizlanacaginiz nasil duracaginiz tamamen size bagli ve hissedeceginiz sey garanti veriyorum muhtesemm
    sunu da belirtmeliyim kayak yapmak motor kullanmaya cok benzer ; hem bedeni kullanmak anlaminda hem de bagimlilik yapmasi anlaminda :) sevgiyle kalin..

Erol, Ethem Doğru ve Murat Burak bunu beğendi.
  4. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    beni çok ürkütüyor. izlemekle yetiniyorum. 3 sene önce falan Ankara buz sarayına gidip buz pateniyle kayıyordum. çok eğlenceliydi. fakat birgün bi düştüm. bileğim ters döndü. kırıldı zannettim. sol elimin serçe parmağı üzerinden de vatandaşın biri geçi. hangisine yanayım anlamadım. film çektirdim bişey çıkmadı. bi iki gün aksayarak yürüdüm. o günden beri ancak kar yağdığında buza basıyorum:) belki bigün korkumu yenerim.

5. ceyda.uysal

ceyda.uysal Yeni Üye

Motosiklet:
    BMW
    buz patenini bosverin , ben kayak yapmaktan bahsediyorum ,siddetle tavsiye ederim,sevgiler:)

6. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Ben geçen hafta kartepediydim, yarın uludağa gidiyorum, Kayak gibisi yok arkadaşlar inanın.

7. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    amirim başlığı kar sporlarından kış sporlarına çevirdim ama ana başlığa
    sen bir el atarsan sevinirim;)

8. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Okey hocam hallettim.