Klv 1000 genel bakımı hakkında

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında Evrim tarafından paylaşıldı.

1. Evrim

Evrim Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda, Kawasaki
    Arkadaşlar motorum yaklaşık 8 aydır yatıyormuş ben tekrar kullanmaya başladığımda. Babam bizden gizli almış ama geçenlerde itiraf etti. Yeni motora başlarken bir arkadaşı babamı öldürmeye çalışmış ve KLV 1000 almasına yardımcı olmuş. Kendisine bir şey söylemiyorum, neyseki babam istanbuldan ankara ya kazasız belasız gelebilmiş. üzerinde 200 liralik bir mont ve schubert marka ceneli kask ile 230 yaptığını anlattı şok oldum. Ne çizme ne pantalon. Neyse...

Sonuç olarak şimdi motorun mekanik kontrollerini yaptım fakat yağ ölçümü benim motorum gibi değil. Yağ haznesinin kapağını açtığımda ölçüm için kullandığım çubuk bu motorda bulunmuyor. hidrolikler tamam görünüyor. Lastiklerde motor ilk alındığında michelin enduro lastikleri alınmış fakat bir dostumuz bu motorun uzun süre yattığı için lastiklerin bitmiş olabileceğini söyledi.. fikirleriniz nelerdir ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...meyi-ozledi-sahibini-bekliyor-94820775/detay/
    motorum da bu.

2. Evrim

Evrim Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda, Kawasaki
    Motor 2100 km de bu arada..