Kocaeli Çenesuyu mevkiinde yine Kaza :(

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Alican tarafından paylaşıldı.

1. Alican

Alican Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Selam arkadaşlar dün akşam antremana giderken aniden telefonum çaldı ve arayan babamdı nerede olduğumu sordu ,söyledim dikkatli git dedi :confused:Sabah kalkıp okula gitmek için hazırlandığım sırada babam görevden geldi(bende debriyaj balatası için para isteyecektim).Babam anlatmaya başladı oğlum dedi dün akşam motorsikletin biri otobüse arkadan kapattı .Çocuğu daha ambulans a koyamadan çocuk öldü dedi (kalbim cızladı).Olay nasıl oldu diye sordum.İşte kuru çeşme ışıklardan çıkıp çenesuyuna doğru gelirken ordaki düzlükte herhalde yarışıyolardı.Biri kendini sıyırmış ama diğeri o kadar şanslı değilmiş otobüsün sağından geçerken önce otobüse sonra su kanalına düşüp can vermiş.Üzerinde tam koruma ekipman varmış :(Babama otobüs şöförünün anlattığına göre;
    Abi ben çenesuyuna doğru gidiyordum tam yolu bitiricem kuruçeşme yolundan çenesuyuna doğru giden iki motor gördüm aramız ort 500 m civarıydı gözümü aynadan aldım buvvvv yanımdan birisi geçti demeden otobüs adeta amuda kalktı zor canımızı kurtardık motorcu çocuğun yanına gittim nabzı yoktu dedi.
    İşin Aslı Otobüsün yanından geçen diğer motorcu eleman kısaca yazayım;
    1-Amaç:kuruçeşmeden çenesuyuna kadar 700 mt motorun önü havada gitmek.
    2-Hızları:220-240 Civarı
    3-Ekipman:İkiside tam korumalı ekipmanlı
    4-Ölen çocuğun ismi GÖKSEL
    5-Motorsiklet Mavi Beyaz 1000 lik suzuki

2. Çağrı

Çağrı Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Üzüldüm kardeşim... bence bu tip yarışları daha uygun yerlerde(pistler) yapmalı...
    Allah Rahmet Eylesin...

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Trafikte yarış olmaz.Yarışanında aklı olmaz.Aklı olmayanada telef olur

Eren Göksel bunu beğendi.
  4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Önceki akşam saatlerinde İzmit'ten Körfez istikametine doğru yarış yapan aşırı hızlı motosikletlerden biri Derince'de bir araca arkadan çarptı.
    Motosiklet üzerinde bulunan iki genç olay yerinde feci şekilde can verdiler.

Edinilen bilgiye göre olay şöyle gelişti: Akşam saatlerinde İzmit'ten Körfez istikametine doğru Ergün Durudeniz(27) yönetimindeki 41 NG 526 plakalı motosiklet bir başka motosikletle yarış halindeydi. Aşırı hız yapan motosikletler Derince eski sanayii bölgesine geldiğinde, hızını kesemeyince önünde bulunan Tuncer Güneş yönetimindeki 41 FY 215 Plakalı Ford Connet marka araca arkadan çarptı.
    Çarpma sırasında motosikletin benzin deposu aniden alev alınca motosiklet`te bulunan Ergün Durudeniz(27)ve arkadaşı Gökçe İpek(22) yanarak olay yerinde feci şekilde yaşamlarını yitirdi. Derince Yenikent`te oturdukları öğrenilen iki genç bugün Yenikent merkez camiinde kılınan ikindi namazından sonra Derince mezarlığında toprağa verilecek

http://www.bizimkocaeli.com/polis-adliye/15966-cenesuyunda-motosiklet-kazasi-iki-olu.html

5. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Allah rahmet eylesin bizlerede akıl fikir versin bune cehalettir ya

6. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

bu kaza için yorum yapmıyorumda konu hız ve süratse motor da race türü ise sunu diyom,race kullanan arkadaşlarınız varsa vardır bi analiz yapın karakterlerini tepkilerini yaşamlarını ideallelrini tarafsızca analiz yapın hangi karakterler biniyo racelere kimler kullanıyor,amaçlarını zevklerini anlamaya calısın bakalım sonuç ney cıkıyo,ben burda sadece herkez kendince race kullananı analiz etsin diyorum,ben raceleri bu analizi kendimce yaptıgım için sevmiyorum,tek bu motorun tercih nedeni sürat ve ekzoz sesi eee başka ne var bu motorda rahatlıkmı asla,konformu oda yok eee ne var ozaman,bunları yazdıgımda gene tepki alacam biliyorum ama ister kabul edin ister etmeyin bu raceler sadece sürat ve eksoz sesiyle hava sükse yapmak gibi tuhaf düşünceler istekler için tercih ediliyo,tüm race kullananlar deyil ama çogunluk race kullanıcıları benim yazdıgım konumda

7. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu tür haberler sonrasında, Allah rahmet eylesin diyoruz, yazık olmuş diyoruz...
    Başka birşey diyemiyoruz. :(

Eren Göksel ve DEMİRAT bunu beğendi.
  8. Tayfun Seyrekbasan

Tayfun Seyrekbasan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    allah rahmet eylesin.ailesine allah sabır versin.ama sunu asla aklımızdan cıkarmamamız gerekiyor motorla saka olmaz heleki trafikte hiç olmaz...

9. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Başka bir forumdan alıntı.
    Bakınız arkadaşımız ne demiş.

Kaybettiğimiz arkadaşımız motocamiadan gökçe ipek bugün toprağa verdik.
    Ben dün akşam sonanda yetiştim olayın gerçeğini ben anlatayım izmitten derince istikametine doğru gelirken kuruçeşme civarında ford connect araç gökçeyi sıkıstırmaya baslıyor her geçtiği şerite geçerek motorun yönünü sapıttırıyor daha sonra derince fs otogazın önüne doğru gelen gökçe gazı sonuna kadar acarak tek tekere kalkıyolar tekeri indirdikten sonra fren mesafesi kalmayınca araca arkadan carpıyor daha sonra vurmanın verdiği şiddetle motorun deposu yerinden cıkarak fırlıyor ve yol kenarında depo infilak ediyor gökçe ve ergün kafasını kaldırım kenarındaki kanala vuruyor ve kasklar patlıyor beyin kanaması sonucu ikiside vefat ettiler gazatede yazan haber kesinlikle yalan bir haberdir. gazeteciler geldğinde ben morgun önündeydim yarış diye bir şey yoktur. dun akşam zaten seco ile beraberlermiş izmite gezmeye gitmişler gezi sonrası secodan ayrılan gökçe derince eskiyolda motosikletiyle karıştığı traifk kazası sonucu hayatını kaybetmiştir.
    Bugun derince mezarlığında toprağa verdik BEN EN YAKIN ARKADAŞI OLARAK ALLAH RAHMET EYLESİN DİYORUM ACILI VE KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI VE SABIR DİLİYORUM.
    Gökçeden hiç beklemediğimiz ani bir ayrılış oldu arkadaşları olarakta yıkıldık ben morgtada gördüm kendisini tanınmaz hale gelmişti suratı sizlerden istediğimiz arkalarından dua etmek çok iyi arkadaşlarımızdı cok gençtiler pırıl pırıl fidan gibi çocuklardı ben en son zaten 3gun önce akşam üzeri telefonda görüştük gökçeyle ailevi problemleride vardı zaten ecel diyelim arkadaşlar olurmu???

GÖKÇE İPEK'İN KAZASONRASI MOTORUN SON HALİ HERKESE İBRET OLSUN

Ben bu kazaya tek kelime yorum yapmıyorum.

Neredeydi şu çakma karadenizli süpermen.:p
    Gel bakayım bize şu kazanın bir analizini yap.:mad: