Kocaeli'den Kulağı Geçecek Boynuzlardanım

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında Hakan KUTLU tarafından paylaşıldı.

1. Hakan KUTLU

Hakan KUTLU Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Merhabalar. adım Hakan. 18 yasındayım. Üniversite okuyorum. Antrenörlük yapıyorum. Kendi paramı kazanıp yiyorum eve yardım ediyorum biriktiriyorum falan. geçen gün birden taak!! diye motor alasım geldi. bu yaşlara geri dönmeyeceğiz sonuçta. bir haftadır okumadıgım yazı kalmadı. artık yolda giden motorların cclerini, markalarını, modellerini tahmin etmeye calısıyorum. böyle işte. umarım abilerim beni de iyi bir motorcu olabilmem için yönlendirir yeri geldikçe. iyi forumlar.

PS: Resmimi 200x200 yapamadıgım için koyamıyorum ona da yardım edecek olan varsa hayır demem doğrusu.

2. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    hakan aramıza hoşgeldin krdeşim :) keyifli forumlar diliyorum.

hakan resmi pain programında ufaltabilirsin biraz uğraş ;)

motorsiklet seçimine gelince tarz olarak ne düşünüyorsun bütçen ne ? ehliyetin ve koruyucu ekipmanların var mı ?

3. Hakan KUTLU

Hakan KUTLU Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    teşekkur ederim onur abi. racing düşünüyordum. forumlarda, internet uzerinde cok sey okudum. herkes geçiş motorlarından bahsetmiş. ama ben motorumu kendim alacagım için aldıgım o geçiş motorunu elimden cıkartırken edecegim 300-500 tl lik zararlar bile önemli paralar benim için. aylık 300 tl gibi bir butce ayırabilirim bu işe. hiçbir ekipmanım yok. sadece inatçı ve ekmeğini taştan cıkartabilecek güçte ruhum ve karakterim var. forumları ve tecrübeleri okudukça racinglerin de bana uygun olmadıgı kanaatine vardım diyebilirim çünkü yakıt olarak hoyratlarmış sanırım. sonuc olarak bana uzun süre dayanabilecek az yakacak ve biraz da albenisi olan bir motor lazım. ybr 125 lerin saglamlıgı ve yakıt tasarrufu çok met edilmiş. sıfır bir ybr mi diye düşünmüyor degilim açıkcası.

4. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeldiniz.kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.

5. Hakan KUTLU

Hakan KUTLU Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    teşekkur ederim. oyle olacagını umuyorum. sizin görüşleriniz nedir durumum ile ilgili ?

6. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoşgeldiniz. Lütfen önce avatarınızı gerekli kurallara göre yükleyiniz.

7. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    hakan sana 2 motorsiklet tavsiye ederim ybr 125 ve cbf 150 her iki motorda çok güzel ve başlangıç motorlarıdır.Seninde uzun süreler üzülmeden kullanabileceğin motorlardır.

8. Hakan KUTLU

Hakan KUTLU Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    avatarım ile ilgili yardım isteginde bulunmustum. koydugum envayi çeşit resmimin hiçbirini kabul etmedi. birinde 'resmin uzun kenarı kısa kenarının iki katı olmalı' tarzında bir hata verdi. digerlerinde de resmi kabul etmedigini, ya resmi degiştirmem gerektigini yada forum yoneticileri ile irtibata gecmem gerektigini soyleyen hata raporu cıktı. sayfanın en altında iletişim butonundan da bununla ilgili bir mesaj yolladım. yeri gelmişken sormak istiyorum nedendir bu. ne yapmak lazım?

9. Hakan KUTLU

Hakan KUTLU Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    avatarım ile ilgili yardım isteginde bulunmustum. koydugum envayi çeşit resmimin hiçbirini kabul etmedi. birinde 'resmin uzun kenarı kısa kenarının iki katı olmalı' tarzında bir hata verdi. digerlerinde de resmi kabul etmedigini, ya resmi degiştirmem gerektigini yada forum yoneticileri ile irtibata gecmem gerektigini soyleyen hata raporu cıktı. sayfanın en altında iletişim butonundan da bununla ilgili bir mesaj yolladım. yeri gelmişken sormak istiyorum nedendir bu. ne yapmak lazım?

10. Şafak

Şafak Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Hakan foruma hoşgeldin. Keyifli forumlar.

(Bu arada Paint - Giriş - Yeniden Boyutlandır bölümünden sorununu çözebilirsin. Yine olmazsa bir yöneticimiz sana yardımcı olacaktır en kısa zamanda)

11. Tanju_28

Tanju_28 Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    MF ailesine hoşgeldiniz :) Keyifli forumlar :)

12. Hakan KUTLU

Hakan KUTLU Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    teşekkür ederim herkese