Konya'dan selamlar

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Enes Şahin tarafından paylaşıldı.

1. Enes Şahin

Enes Şahin Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Arkadaşlar merhaba. Ben enes şahin. Konya'lıyım. 24 yaşındayım. Daha önceden ufak tefek motorlar ile tecrübem var. Şuan kendime en iyi olacak motoru arıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum. Ben motoru hem sehir ici hem sehirler arası hem de dağ tepe olmasa da toprak yolda vs surmek istiyorum. Bu şartlara en uygun motor enduro zannedersem. Benim asıl derdim su arkadaşlar. boyum 1.91 ve kilom 76 uzun ve normal kiloda bir adamım ama belim 2 saat ayakta dursam agrımaya başlar. Beni yormayacak da bir motor istiyorum. Uzun yola cıktım mı da gitsin istiyorum hani. bu yuzden motor gücünü 600 cc düşünüyorum ama motora karar veremedim. Cahilim de acıkcası motorlar konusunda biraz. Bu yuzden değerli fikirlerinize ihtiyacım var. Onerilerinizi bekliyorum. Fiyat olarak ust sınırım 15.000 tl. şimdiden teşekkür ederim.

2. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hoş geldiniz Keyıfli forumlar

Enes Şahin bunu beğendi.
  3. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Hosgeldin hocam. 15 binin varsa oncelikle bmw modelinin GS serisini dusun derim. Daha sonra oncelik siralamasina gore suzuki v-storm dl 650, Honda cbf 600, aprilia capanord, honda transalp 650 veya yamaha xt serisi olabilir. Ama bana sorarsan suzuki ve gs bak derim.

Enes Şahin bunu beğendi.
  4. Enes Şahin

Enes Şahin Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Hoşbulduk teşekkür ederim. Bu motorlardan hangisi en rahattır benim vücüt ölcülerime göre acaba? Çünkü en büyük sıkıntım bel ağrısı olacak biliyorum ve gerekirsen 3-4 saat motor üzerinde kalmak istiyorum. Dediğiniz modelleri tek tek araştıracağım ama sizde bana sahibinden veya başka bir yerden link atarsanız sevinirim çünkü pek tecrübem yok motor alım satımda.