Köprü Ve Otoban Geçiş Ücretleri Ile Ilğili Eylem

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında halidun kaya tarafından paylaşıldı.

1. halidun kaya

halidun kaya Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    arkadaşlar dün köprüde geçiş ücretleri için eylem düzenlendi belki ses getirecek ama bizde emailerler yazarak diKkat çekmeliyiz böylece haksızlığı önlemeye çalışmalıyız ben tekrara başbakanlıga yazı gönderiyoruz sizde birkaç dakika ayırıp yazarsanız etkisi olur benim yazım şu sizde kendinizce benzer yazılarla bombardımana tutalım ses getirsin.MÜMKÜNSE E DEVLETTEN YAZALIM.

Sayın başbakanım

yıllardır istanbul trafigi ve keşmekeşi malumunuz ne yapsak çözüm olmuyor her gün araba sayısı artarak işin içinden çıkılmaz oluyor.
    Motorsiklet kullanıcıları trafiği işgal etmiyerek biraz da olsa nefes aldırıyor.Sahsen ben mümkün oldugunca motorumu kullanıyorum,geçen sene köprü tamirinde motorsiklet şatışları %8 artmış buna karşılık trafik %30 rahatlamış bu durumda motorları teşvik etmek yaralı olacaktır.Ancak yıllardır motorlardan köprü geçiş ve otoban kullanımında arabalarla aynı fiat alınarak haksızlık yapılmaktadır.70 ve 80 li yıllarda arabaların yarı fiatı alınırdı ama 90 lı yıllarda bu uygulama kaldırıldı sizin 10 yıllık iktidarındada aynı kaldı bu adeletsizliği bir an önce kaldırıp alınan haksız fazlılık karşılıgında motorlar için ücretsiz geçiş imkanını tanırsanız yaklaşan seçimler içinde iyi bir sonuç olacagını düşünüyor sizdende bu konula ilgili emir ve müsadelerinizi arz ediyorum.