Koprucuk kemıgım ıyılesmek uzere ve tekrar motor tepesındeyım=)

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında A.Ulaş tarafından paylaşıldı.

1. A.Ulaş

A.Ulaş Üye

Motosiklet:
    Honda
    bundan 4 ay once yaklasık benım tvs apache 150rtr ıle bır kaza gecırdım..refuj sulama denen sacmalık neden oldu sanırım..cok ınceleyemedım ambulans goturdu benı..vırajda motor altımdan kaydı bende suruklenerek sol omzumu kaldırım kenarına vurdum.uzerımde alphınstar mont olmasına ragmen sol koprucuk kemıgımın 4 parca olmasına ve bır parcasının malesef etten cıkmasına engel olmadı..Belımdede cıddı agrı vardı ve hareket edemıyordum ((allahtan belımde bısey yok)) 3.650tl ye aldıgım motoru hemen elımden cıkarttım 2.750e sattım..zaten bı borcum vardı bısure bınemıycem dıye sattım.. sımdı arabamı satıyorum ve onun parasıyla nc700x almayı planlıyorum sanırım artık daha tecrubelıyım motor tepesınde.1 aydır kıralık motorla gezıyorum.((cbr 125r)) kaskım eldıvenım ve montum olmasayı suan sıze yazamıyor olurdum belkıde..lutfen ekıpmanlarımızı gıyelımm!!!!!

Berkay Ömür ve Mehmet Akif bunu beğendi.
  2. Emre Çağlar

Emre Çağlar Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Çok geçmiş olsun.Montun olamsına rağmen köprücük kemiğin nasıl bu kadar zarar gördü onu anlayamadım.

3. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Korumalar haricinde eğitimleri almış mıydınız? Yani kazanız sadece viraj nedeniyle mi ilgiliydi? Hızınız vb? Biraz daha detay verirseniz farklı dersler çıkarabiliriz sanıyorum.

Ayrıca çok çok geçmiş olsun :(

4. Alper.Алпьер

Alper.Алпьер Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Çok geçmiş olsun. NC700X iyi bir seçim. Bu arada kaza hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz? Bir de motosikleti kazadan önce ne kadar kullanmıştınız, lastiklerin sıcak mı, yoksa soğuk mu olduğunu merak ettiğim için soruyorum.

5. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Geçmiş olsun

6. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Geçmiş olsun, en kısa zamanda tekrardan motora binmen dileğiyle. Daha dikkatli olmalısın.