Kuba Ve Keeway Superlight

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında Fondeep34 tarafından paylaşıldı.

1. Fondeep34

Fondeep34 Yeni Üye

Motosiklet:
    Keeway
    Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.İsmim Doğukan yaşım 22 umarım hepinizle yüzyüzede tanışırız.Eylül ayında keeway superlight 150 2006 model motor aldım biraz masraflı bir şekilde ucuza aldım.Aslında esas amacım motorla uğraşıp sadece vakit geçirmekti.Ve aldığımdan beri motora hiç binmedim çünkü ehliyetim yok ve sürmeyi bilmiyorum.Fakat şu aralar hevesliyim ama sağlamcı birisi olduğum için ehliyetimi ve sürüş eğitimimi almadan tabiki trafiğe çıkmayacağım.Size danışmak istediğim bikaç konu vardı.Motorumun elektrik tesisatı bağlı değil ve soketleride dahil kesilmiş yalnız tesisat hala üzerinde ve farlarım ve bazı elektrik edevatları yok motorun üstünde.Keeway yedek parçası bulmakta zorluk çekiyorum bostancı sanayide bulamadım.Fakat kubanın parçalarını bulabildim.Lütfen motorla maltepe pendik sanayiye vs git diye teklif etmeyin çünkü sürmek istemiyorum eksiklerim var.Size sorum kuba yedek parçaları benim motoruma uyar mı ? Eğer bir tesisatçı bağlayamassa kubanın sıfır elektrik tesisatını alıp bağlatsam bir sıkıntı çıkarmı ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyor iyi günler diliyorum...