kymco 125pulsarmı yoksa skygo 250 copperme

Konu, 'Motosiklet Aksesuarları' kısmında hüseyin kocaman tarafından paylaşıldı.

1. hüseyin kocaman

hüseyin kocaman Yeni Üye

s.a abilerim birşey danışmak istiyorum sizce kymco 125ck pulsar kullanıyorum babam kymkoyu verip üstüne 700 tl verip skygo250-4 copper alcakmış sizce nasıl uygunmu vede skygonun parça durumları nasıl yardımcı olursanız sevinirim

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Size yardımcı olabilmek için önce sizi tanımamız lazım.Siz kimsiniz.Ne zamandır motosiklet kullanıyorunuz.Nereden aramıza katılıyorsunuz.Aramıza katılma amacınız sadece bilgi almak mı vs vs.
    Lütfen forum kurallarını okuyup sonra da kendinizi tanıtırsanız bizde size yardımcı olmaya çalışırız.Yoksa mesajınızı havada kalır.

3. hüseyin kocaman

hüseyin kocaman Yeni Üye

sadece bilgi almak deil ben tanışmakta isterim ben izmir ödemişte oturuyorum 2004 yılından beri motor kullanıyorum yaşım 18 ilk motorum farklı mobilet sonra pejo-ramzey100cup-mondial151rs-şimdide kymco125 pulsar kullanıyorum babam motorumu skygo 250-4 capper la takas yapcak 700tl üst vercekmiş sizce nasıl tabi bence kymco kalite açısından skygodan çok farklı ama ne yapmalıyız yardımcı olursanız sevinirim adımda hüseyin

4. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Öncelikle 2 motorun kaç kilometrede ve kaç model olduğunu bilip mantık yürütmek daha doğru olur eğer 2 motorda aynı şartlardaysa böyle bir takası ben olsam yapmam şahsen kymco ile kaliteyi yakalamışsın bence kalite düşürmek gereksiz eğer imkanlar müsaitse daha güzel bir makinaya bak yada hiç başını derde sokma derim...

5. hüseyin kocaman

hüseyin kocaman Yeni Üye

öncelikle saol kymco 5000 km skygo 7500 de ama benim kymcoyla kaza yapmıştım 300 tl masrafı var sade ön far kilometre devir saati kırıldı depoda ezikler var ön çamurluk çatlak koltuk kilityeri koptu yani çok uğraştırcak sizce ne yapmalıyım abilerim lütfen yardımcı olun