kymco 250 pople

Konu, 'KYMCO' kısmında Necip tarafından paylaşıldı.

1. Necip

Necip Yeni Üye

selam arkadaşlar ben ikinci el kymco 250 pople almak istiyorum bu motorun artı ve eksileri hakkında bilgi öğrenebilirmiyim vereceğiniz bilgi doğrultusunda hareket edicem teşekürler:eek:

2. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Aramıza hoşgeldiniz kymco people s 200 ü biliyorum ama 250 si çıktımı onu bilmiyorum silkar motorda binme fırsatı bulduğum bir motor lastikleri diğer scooterlara göre büyük sym hd 200 ile aşşağı yukarı aynı lastikleri büyük olduğu için fazla bagaj imkanı sunmuyor kalitesi tartışılmaz kymco bu işte bayağı eski 2 kuryede bu motordan gördüm yakıtlarının ekonomik olduğunu söylediler görüntü olarakta bayağı yüksek ve büyük resimler insanı aldatabilir genelde kullanıcıları arkasına çanta taktırıp bagaj sorununu çözüyor yani motor hakkında olumsuz birşey yok güle güle kullanın..

3. Halil Tan

Halil Tan Yeni Üye

Motosiklet:
    Kymco
    14 Eylül'de ben aldım bahsedilen modelden.. 2. motorum.. daha önce 150'lik kanuni trex'im vardı, şimdi sınıf atlayıp People 250 sahibi olduk çok şükür..
    modelden kısaca bahsedeyim.. 2005 yılında Türkiye'ye 15 adet gelmiş bu modelden.. daha sonra bi daha gelmediği söylenmekte.. yani ülkemizde sadece 15 adet var.. su soğutmalı, çok güzel bi dizayna sahip.. motoru grand dink modelinin 250'liliği ile aynı.. yani motor yedek parça ve bakım problemi yok yetkili servislerinde.. ben bandırma'dan aldım.. aldığım kişi motorunu çok seven ve ilgilenen birisiydi.. bu motorla dağ-taş gezdiğini ve hiçbir problemle karşılaşmadığını söyledi.. motor kısmı ve dış görünümünde hiçbir problemim yok şükür.. gerçi bugün yağışlı hava nedeniyle ufak bi kaza atlattım, biraz çizdik motoru.. o da nazar boncuğu olsun artık..
    kesinlikle tavsiye ederim.. verdiğin paraya kuruşu kuruşuna değecek bi model.. aynı sınıftaki diğer marka-modellere göre çok uygun ve güzel bi motor..
    şimdiden hayırlı olsun..