kymco cuların Yardımlaşma Forumu

Konu, 'KYMCO' kısmında Halit Batmaz tarafından paylaşıldı.

1. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    Arkadaşlar bu foruma motosikletinizle ilgili parça sorununuzu veya mu motorlara ait elinizde fazla yedek parçalarınız varsa satmak için yazmanızı ayrıca piyasada bulunan diger marka motosikletlerin hangi parçasının sizin motorunuza uydugunu veyahut kaza geçirmiş hurda motorunuzun saglam kalan parçalarını satışa çıkarmak yahutta ikinci el kullanılmış motor aksesuarlarını fiatiyla yazıp satabilirsiniz

2. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    Arkadaşlar bana bir çift lastik lazım tabi sıfırı varsa tercih sebebim öncelikle miclen ikinci tercihim pirelli üçüncü tercihim dunlop elinde olup sıfır veya çok az kullanılmış lastik olabilir tabiki dublex olacak fiatıyla yazarsanız alıcı olabilirim lastik ebat ölçüleri 120-70-12 130-70-12 selamlar

3. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    arkadaşlar sizlerden bir ses çıkmayınca bende gidip motosikletime bir çift sıfır lastik aldım nerden aldıgıma gelince buz motordan aldım markası miclen fiatı balans ayarı söküp takma dahil birazda pazarlıkla 140 ytl verdim adamlar gayet işlerinin erbabı gördüğüm kadarıyla müşteriye ayrıca çok saygılılar herkese tavsiye olunacak yer isteyen adresini google den arayıp bulabilirler üstbostacıda yerleri

4. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    kymco movie 125-150 XL olan arkadaşlar bende bir adet gaz teli bir adette arka firen teli orjinal bulunmaktadır isteyen arkadaşlara satabilirim veya kymco ya uyan her hangi parça ilede takas yapabilirim

5. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    scooterıma arka bağaj çantası ikinci el almayı düşünüyorum 35cc lik gibi motorum kymco movie 125XL yalnız çin malı olmayacak çanta satmak isteyen arkadaşlar fiat yazabilir

6. Dr_Wiktor

Dr_Wiktor Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    abi bende sycgo croos çamurluğu arıyorum izmirde bulamadım istanbuldan bana yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim

7. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    sevgili arkadaşım size birtelefo nosu vereyim istanbulda benim arkadaş telefon et görüş hangi parçayı istiyorsan sipariş üstüne size fiatını söyleyip kargo ile yollar ismi vedeat işçi tel:02164113331 e-meili info@motostationstore.com meil adresindende görüşebilirsin selamlar

8. hüseyin kocaman

hüseyin kocaman Yeni Üye

abicim bende kymco 125 cekpulsar var onda bir iki tadilat yapmak istiyo mesela 150 cclik silindir taksam uyum sağlarmı sonra arka amasörü değiştirsem sence nasıl olur şimdiden teşekkürler.

9. hamdi gundogdu

hamdi gundogdu Üye

Motosiklet:
    Kymco
    Herkese selam. Erdek'liyim. İsmim Hamdi. Super 8 aldım. Halit Abi İstanbul'da kymco super 8 için malossi marka modifiye malzemesi varmıdır acaba (bilyeler, varyatör, şanzıman falan). Buralarda pek yok anca internetten görebiliyorum o da avrupada nasıl alınır, gümrük falan bilmiyorum. bu parçaları bulsam, salyangoz egzost taksam hp yükselir mi acaba. teşekkürlür

10. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    125 lik motoru 150 lik yapmakla sadece daha fazla benzin tüketimine sebep veriri.Hızı da birazcık artar.Ama neden buna ihtiyac duyulur oda aynı mevzuu.Sace 150 lik silindirle bitmez iş.Bu silindire uygun krank lazım piston lazım.vs vs liste uzar.Siz elinizdeki ile mutlu olmaya çalışın.Hiç orjinali ile çakması bir olur mu.
    150 lik yapıp daha fazla hız elde etmek istiyorsanız mesela 250 lik model alın onda daha fazla hız var.Hemde orjinal haliyle.Altınızdaki araç 125 cc ve bu cc ye uygun Güvenli frenaj ı için üretilmiş sistemleri var.150 cc lik sistemde güvenli frenaj sistemi olmayacağı kesin.
    neden riskleri daha fazla yükseltmeye çalıuşıyoruz.
    Bu foırumdaki paylaşımların ana teması riskleri en aza indirmek ve bindiğimiz kullandığımız araçtan max fayda elde etmek ve max güvenlikle araç kullanmaktır.

11. Hakkı SEYMANSARAÇ

Hakkı SEYMANSARAÇ Yeni Üye

Motosiklet:
    Kymco
    yeni aldığım Venox için subap piyanosu arıyorum, servis 1 ay sonra getirebileceğini söylüyor. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
    Çıkma olursada işimi görebilir.