Kymco DOWNTOWN 300i

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Birand Durgut tarafından paylaşıldı.

1. Birand Durgut

Birand Durgut Yeni Üye

arkadslar 23 yasındayım ve uzun zmandır motorlarla içli dıslıyım buyuk bı racıng kazasından sora aılem motorbısıklet kulanmamı yasaklamıstı. su an tekrar almaya karar verdım ve saygı gosterdıler. sanırm motor askı bole bısey. konuya glınce dogal olarak racıng almıyacagım bu sefer scootor dusunuorm. piaggu nun modellerıne baktım uretımden kalkmıs 400luk ve 250lıklerı. aprilla atlantc uretımı durdurulmus elımde 2 marka kaldı nexus ve kymco. nexusun ozellıklerını ve kymco nun kılerı kıyasladıgımda nexus daha ıyı fakat fıyatı nerdeyse 5000 lıra gıbı bı fark cıkırıor. kymco 300luk almayı dusunuorm. ama yorumlarını yaparken. uzun yolda kullanıcagımı unutmayın lutfen. kıbrsta okuorm ve balıkesırde oturuorm. sımdıden yorumlarınız ıcn teskur ederm

2. Birand Durgut

Birand Durgut Yeni Üye

DOWNTOWN 300i
    Ölçüler U/G/Y (mm) 2200 x 810 x 1150
    Ağırlık (kg) 166,5
    Motor Tipi 4 zamanlı
    Soğutma Sistemi Su
    Şanzıman CVT
    Motor Hacmi (cm³) 298,9
    Ateşleme Tipi CDI
    Yakıt Kapasitesi 12.5 lt
    Yağ Kapasitesi 1.5 lt
    Sele Yüksekliği 775 mm
    Max. Güç (Hp/d/d) 29/8200
    Max. Tork (Nm/d/d) 24.5/6500
    Frenler Ön / Arka Disk / Disk
    Tekerlek Ölçüsü Ön 120 / 80 - 14
    Tekerlek Ölçüsü Arka 150 / 70 - 13

özelliklerı de bu aletın.

3. Gökhan TUNALI

Gökhan TUNALI Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Önce bir tanışma konusu açmalısınız. Forum kuralı!!!

Maxi scooter alıp ailenizi kandırabilirsiniz ama kendinizi kandırmayın.:) Silverwing 600 Abs derim.

4. Birand Durgut

Birand Durgut Yeni Üye

fiyat konusu o war o motorda bıras acele oldugu ıcın dırek konuya gırdım. forumunuzn kurallarını bılmıorm ozur dılerm. 10 ile 14 arasında ne olabılr arkadsıım

5. Birand Durgut

Birand Durgut Yeni Üye

önerebuılcegın daha gusel bısey warmı bı cok yerden sınıfının en ıyı motoru olarak duydum bu motoru o yuzden bunda takılı kaldım

6. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Yamaha xmax 250 veya honda silverwing 400 tavsiye ederim.

7. Gökhan TUNALI

Gökhan TUNALI Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
  8. Birand Durgut

Birand Durgut Yeni Üye

0 dusunuorm honda pahalı o yuzden fakat yamaha fena gelmedı. uzun yola dayabılrmı pekı ?

9. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Yamaha xmax 250 su soğutmalı bir motosiklettir, binin istanbuldan ankaraya hiç durmandan gidin hiçbir sorun olmaz.

10. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    kımco güzel dir problem çıkartanı duymadım ama 300 cc yetecekmi? onu düşünmen lazım max 140 kmh gidersin

11. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Gider gider hemde kaymak gibi gider
    Bende gidiyorum üstelik ybr 125 ile 110 km .

12. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Şimde sen başka Şenol hocam arkadaş racing motordan bırakmış bu işe tekrar bence 250cc de yeter ama uzun yol diyor kesermi hız bilmem

13. Birand Durgut

Birand Durgut Yeni Üye

hakan gerckten kymco hakkında bı bılgın yok o yzuden souruom ama motora bındım bı arkadsımda da war aynısı 170 cok rahat basabılıorm. hatta interntte vıdeoları da war 165 170 yaparken. tork u yuksek oldugu ıcn HP fazla motorda sanırm ondan kaynaklanıo. kymco alırsam sızce ılerısı ıcn sorun yasarmyım. sureklı uzun yollarda kulanıcam

14. Birand Durgut

Birand Durgut Yeni Üye

kymco hakkında bilgim yok dıyecektım sorry. ve unutmadan ekliyeyım tekrardan. balıkesırden mersıne gıdıcem ben yaklasık 1200 km bu motor bunu rahatlıkla kaldırır dıor satıcıları fakat bıldıgımız gıbı kımse malını kotulemez sızın engın bılgılerınze ıhtyacım war daha once scootor deneyımım pek war sayılmaz daha cok raceıng kulandım onlarda bole prob yok bıdlıgınız gıbı. fakat taylant malı bı motordan bahsedıorm o yuzden yardımlarınız beklıorm. p.tesı motor almak zorundayım. p.tesıne kadar herseyı acıga kavustrmama yardım edersenız sevınırm. sımdıden yardımlarınız ıcın teskurler

15. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Aramıza hoşgeldiiniz kymconun yeni çıkarmış olduğu bu ürün problem çıkarmaz kalitesini ispatlamış bir marka SİLKAR ithal ediyor parça sorunu yok taiwan malı olması sizi yanıltmasın yağına suyuna baktığınız taktirde ve bakımlarını yaptırdığınız sürece sizi yolda bırakmaz ama tavsiye derseniz silwerving 400 daha uygun derim gerek yakıtı gerek konforu ve sadeliği istediğiniz herşeyi size verecektir heryerde serviside var seçim size kalmış inandığım konu şu ki almak istediğiniz motoru sevmelisiniz gönlünüz hangisinden yanaysa onu alın ama siz siz olun sakın üzerine oturup incelemeden motor almayın sonra pişmanlık duyabilirsiniz....