Kymco GRAND DİNK 250 mi? Yoksa Daelim S 250 mi?

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Hüsnü peksü tarafından paylaşıldı.

1. Hüsnü peksü

Hüsnü peksü Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Arkadaşlar iki adet ikinci el motor var yakın çevremde kymco grand dink 250 ve daelim s 250 bunların ikinci el fiyatları nispeten sıfırına göre hesaplı (kymco 3500 daelim 3000 civarı sizce hangi motoru seçmeliyim bu maxi scoter tarzı motorlar uzun yolada gelirmi parça problemleri varmıdır şayet değerli zamanınızı ayırıp beni aydınlatırsanız çok teşekkür ederim yolunuz ve gazınız açık olsun....:confused:

2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Hüsnü motosiklet forum ailesine hoş geldin, iyi forumlar.

Kymco gran dink 250 güzel motordur.

Hüsnü peksü bunu beğendi.
  3. Hüsnü peksü

Hüsnü peksü Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Saol teşekkür alakan için

4. Hüsnü peksü

Hüsnü peksü Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    sizede iyi forumlar

5. Hüsnü peksü

Hüsnü peksü Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Ayrıca parça sorunu falan yoktur herhal daha önce honda kullanıcısıydım parça ve servis gibi problemleri hiç yoktu doğrusu şimdi başka bir marka alacağım için biraz tedirginim....

6. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Bende kymco derim,ama parça olayını bilmiyorum...Kymco kullananlar daha iyi cevaplayabilirler...

7. Hüsnü peksü

Hüsnü peksü Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Kymco için satıcılar iyi şeyler söylüyorlar ama kullanmadan bilemeyiz tabi:cool:

8. Yasemin Gül

Yasemin Gül Aktif Üye

Motosiklet:
    Keeway
    Ben hafta sonu bır motosıklet tamırcısınekymkoları sordugumda kesınlıkle yanına bıle yaklasma dedı... Anlattıda elınde ıkı kymco vardı tamır edıyordu ve hıc ama hıc tavsıye etmedı.
    Elındekı keeway bundan ıyıdır dedı.
    Genede sıze kalmıs

9. Hüsnü peksü

Hüsnü peksü Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Doğrusu şaşırdım şimdi çünkü şu ana kadar pek kötü şeyler duymadıydım kymco üzerine ama olabilirde tabi aslında bu işi en iyi motor tamircilerine sormak gerekiyor herhalde yinede yanıt verme inceliğiniz için teşekkürler.

10. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Bu yanlış bir aydınlatma bence kymco nun motorsiklet tarihi neredeyse 50 yıl kadar var taiwan ın köklü firmalarından ayrıca yıllardır piaggio ya motor ve parça yapmış bir firma türkiye distrübütörleri Silkar ve Taral tarım aletlerini üreten firma kymcoların motorlarına 100.000 km yada 2 yıl garanti veriyorlar bunun nedenide aşınmayı önleyen seramik piston dan kaynaklanıyor yani kalite olarak söylenecek fazla bir şey yok..Daelim s250 kymco grand dink 250 den daha yakışıklı duruyor bence granddink in boyu çok kısa ekran dizaynıda berbat şu andaki motorumu almadan önce grandink ile deneme sürüşü yapma fırsatı bulmuştum gücü konusunda olumsuz birşey yazmak istemiyorum aynaları otomatik en ufak bir düşme anında kırılacak ve bu size fiyat olarak geri dönecektir nekadar az digital o kadar az sorun olarak görüyorum eğer limitleriniz son değilse üzerine biraz daha koyup ikinci el YAMAHA x max 250 piaggio x9 veya x8 yada sym gts 250 ye bakmanızı öneririm bu motorlar diğerlerinden daha estetik görünüşe sahiptir ayrıca satarkende rahat olur sizin için karar size kalmış....

11. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Evet cüneytteki keewayi de gördük.Bu arada bazı arkadaşlar hala keewayı macar malı sanıyorlar.Artık çin malı.Hangi satıcı bugüne kadar malım kötü dedi ki.Tabii ki satarken keeway en iyisi diyecek yada diğer çin mallarını.
    Arkadaşlar sokağa atacak kadar paranız çoksa sokak çocuklarına evsizlere veye mehmetçik vakfına bağışta bulunun.Yada hayatınız bu kadar ucuz mu.

12. Hüsnü peksü

Hüsnü peksü Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    şenol bey uyarınız için çok saolun bunu dikkate alacam

13. Hüsnü peksü

Hüsnü peksü Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Erol kardeş çok saol aslında birkaç alternatifim var araştırdığım SYM joyride 200 bi arkadaşta dediğim fiatlara inerse alacam inşallah olmazsa grand dink'i düşünüyorum hayırlısı bakalım ne olacak...