Kymco Larin Muhabbet Yeri

Konu, 'KYMCO' kısmında Halit Batmaz tarafından paylaşıldı.

1. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    arkadaşlar bu bölüme kymco kullanıcısı olarak iyi ve kötü yönlerini yazarsak hiç olmassa yeni alacak arkadaşlar bizim fikirlerimizden yararlanırlar benim scooterim 10.000 km de kymco 125 movie ben çok memnunum çok rahat konforlu seri suratli bana göre ekonomik yoltutuşu süper vibrasyon yok yokuşlarda çekişi mükemmel herkese tavsiye ederim saglam bana göre on numara makina

ulas bunu beğendi.
  2. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    tüm sitedekilerin sevgililer günü kutlu vede mutlu olsun derim

3. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    arkadaşlar kymco ların bütün modellerine 150 ytl zam yapılmış mart fuarından sonra kymco lara gene zam gelecek diye duydum ilgilenenlere duyurulur

4. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    Hayatinizda Mutlaka Kymco Nuz Olsun Zira Kymco Suz Hayat Kimsesiz Hayata Benzer

5. A.Rezzak

A.Rezzak Misafir

Yakışıklı malatyalı bu kymco lar suda batıyormu?????????

Halit Batmaz bunu beğendi.
  6. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    abdozdil kardeş ben yavaş yavaş kymcolara suda batmamasını ögretiyorum zamanı gelince havadada uçmasını öğreteceğimden şüphen olmasın selamlar

7. rossi*46

rossi*46 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    değerli arkadaşlar 8 yıla yakın profesyonel anlamda motorcuyum ancak işim gereği motor sever dostlarıma yaptığımız işten bahsetmek isterim sorusu olan varsa msn den bilgi alabilir tam bir motorcuda bulunması gereken elzem ve acil müdahale halinde sizlere en yakın olacak bizlerin yaptığı hizmeti sizlerle paylaşmak isteriz.

1-çekicilerimiz sayesinde türkiyenin her yerinde artık yollarda kalmıycak (yol yardımı).
    2-kaza olduğu anda yanınza içinde en profesyonel müdahale ekibi ile ambulans (medline)
    3-kaza sigortanız 20000ytl bizden olacak (axa oyak)
    4-istanbullu motorcularımıza mahsus mesai saatlerinde sınırsız doktor muayenesi olacak(özel doktor muayenesi sınırsız) (ciğerlerimizi üşütüp önemsiz demeyelim sağlıklı olalımmmm)
    5-artık illeri dolaşırken nerede kalsak diye düşünmeyip ücretsiz bir kez 4 yıldızlı otelde konaklayacak.
    6-Yılbaşı veya özel günlerimizde sınırsız içki ve yemeklerle ücretsiz eğlenmek
    7-yaz tatillerinde herkesin ödediği rakamlardan deilde %50 ye kadar indirimli ödeyecekler tabi bunları bizim size vereceğimiz numaradan ulaşarak yapacaksınız bunun iiçin tüm motor severleri bilgilendirmek üzere msnde bekliyorum.

detayları için lütfen msnden ekleyip bilgi alınız
    sağlığınız bizim için önemli arkadaşlar

louiagat@hotmail.com

Halit Batmaz bunu beğendi.
  8. Ferhat.Ulucan

Ferhat.Ulucan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    Sevgili rossi arkadasım,
    yaptıgı duyuru gercekten kayda deger, fakat bu duyurunu ilgili bolumde yapman daha hos olurdu.
    Her konuya bu duyuruyu yapman hos olmamıs. Tekrarının olmamasını rica ediyorum.

Turgay ve Gökhan TUNALI bunu beğendi.
  9. tıkmız

tıkmız Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    bende kb 100 1998 kymco var iki zamanlı 10 yıldır kullanıyorum o benim has eşeğim scooterda cefakardır movie 125-150 ye tercih edilmeli diye düşünüyorum yakıtta çok farkediyor materyallerinin ve işçiliğinin kalitesi tartışılmaz bile

10. tıkmız

tıkmız Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    ön disk fren balatasını daha değiştirmedim bile çok kullanmama rağmen

11. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    gerçi ben kymco movie 125 ikinci el aldım arka fren balatası degiştirdim ama sebebine gelince çıkartılan balata daha yepyeniydi benim içim rahat etsindiye degiştim yani balatanın bitik oluşundan degil zira ben biraz titizim bu konuda ufak bir şey olsa kafaya takar sıfırda olsa onu atar yenisini takarım benim lastiklerde yeniydi sırf huzurlu olmak için miclen taktırdım keza belki gaz teli sakattır diye söktürdüm fakat yepyeni çıktı bu arada sipariş verip yenisini almıştım yeniyi taktırdım eskiyide yagladım yedege kaldırdım belki siz görseniz sıfır tel dersiniz bazı şeyleri degişmem huzursuz olmayayım içim rahat olsun diye bakın bir adet te arka fren teli aldım belki degişirdiye motorcu usta kalsın daha üstündeki belki sana on sene gider dedi değişmedim aldıgımı yedege kaldırdım gerçi ben balatayı degiştim ama eski balatamda aynı sevyede fren tutuşu vardı anlayacagınız bir fark görmedim sadece benim vesvesli oluşumdan

12. quadro

quadro Yeni Üye

Sanırım burda pek kymco cu yok..
    Ben de kymco almayı planlıyorum.. Baya bi araştırdım süspansiyon sertliği ve biraz fazla yakması dışında bi sorunu yok diye biliyorum.. Agility city gelsin diye bekliyorum.. Ayrıca elektronik modifikasyon falan da planladım.. Hatta devreleri çizmeye başladım bile..
    inşallah umduğum gibi çıkar agility city..

13. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    emin ol umduğunun fazlasını bulursun kymco da eminol zaman beni haklı çıkaracak

14. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    hemserım merhaba bende malatyalıyım bu bahsını ettıgın motordan almak ıstıyorum nasıl acaba tavsıye edermısınız bana?

huseyin.sait.61 bunu beğendi.
  15. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    abi bunasılsoruya bitirdinbeni sudabatmayanabimiz okadar didöküyor övüyor sen tavsiye edermisin diyosun çok şakacın vallahi

16. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    ne bıleyım nıtro ya bır kaç kısıye sordum sudabatmayan arkadasımız o motoru ıyı bılır dedıler bende aklıma ole geldı ole sordum nerden bıleyım o motorun prefosoru oldugunu gecmıs yazıları okumakta bır haylı zaman alıyor ama okumak lazım tabıkı gercı dostumuz soruma yanıt yazmamıs e saolsun genede

17. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    arkadaş iki gözünüde kapatıp KYMCO alsan emin ol gene yanılmassın daha ne olsun ki ?

SERVET bunu beğendi.
  18. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    anladım ustat cok tşk ederım.

19. ONURF5

ONURF5 Yeni Üye

Motosiklet:
    Kymco
    slm bende ck 125 pulsar kymco var 9 000 km de çok memnunum çok sağlam bi makine bu yaz antalyaya kadar gezi yaptım toplam 3000km yol tık demedi onca yükte cabası virajlar rampalar tam bir canavar 125 lik ama dayanıklı(izmir,kuş adası,didim,akbük,milas,gökova,marmaris,datça,fethiye,antalya,denizli,aydın,izmir)bu yazda inş.karadenize gidicem bi aksilik olmazsa gelen olursada beklerim :)

20. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    pulsar 125 benimde ilgimi çekmişti 2250ye kadar düştü fiyatı ama merak ettiği şey neden bu kadar ucuz ve iyiyse neden kuryelerde ve yollarda pek yok? bana bu motoru özetlerseniz sevinirim