Kymco Super 8-Suzuki AN 125

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Berkay Canbulat tarafından paylaşıldı.

1. Berkay Canbulat

Berkay Canbulat Üye

Motosiklet:
    Triumph
    merhabalar tekrar herkese,çine bulaşma demiştiniz sözünüzü dinledim :)en son suzuki an 125 te karar kılmıştım ki forumda ulaş abi kymco dan bahsetti bir bakayım dedim bakmaz olaydım çok kararsız kaldım :) suzuki ile ilgili zaten bir çok bilgi edindim bir çok olumlu yorum aldım çevremden ve forumdan,fakat tahmin edersiniz ki kymco super 8 in görüntüsü çok hoşuma gitti.tek sorun bu modeli kullanan kimse yok çevremde.yedek parça yakıt tüketimi ve suzuki ye oranla sağlamlık konusunda soru işaretleri var kafamda.kullanmış olan kullanan ya da bilgi sahibi olan bir arkadaş beni aydınlatırsa çok sevinirim,şimdiden teşekkürler.

volkan.unal ve ulas bunu beğendi.
  2. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Yeniden merhaba Kymconun gerçekten modelleri çok iyi. Bence yamaha ve Hondadan sonra en iyi marka kymco.. Türkiye'de yeni yeni oturan bir marka olduğu için kullanıcı sayısı çok fazla değil ama kullananlar bildiğim kadarıyla servise bile gitmiyor. Yani motorlar kusursuz.

volkan.unal ve Berkay Canbulat bunu beğendi.
  3. Berkay Canbulat

Berkay Canbulat Üye

Motosiklet:
    Triumph
    hmm saolasın ulaş abi peder biraz destek çıktı 2. el almayalım dedi şimdilik kymco gibi görünüyor çok hoşuma gitti görünüşü özellikle muadillerine göre :)

volkan.unal ve ulas bunu beğendi.
  4. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Kalitesi de iyidir. Pişman olmazsın

5. erenkocer

erenkocer Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kymco
    sevgili berkay kymcoyu hiç kullanmadım ama kısmet olursa yarın ilk sürüşümü gerçekleştireceğim şundan emin ol tam bir yıldır kymcoyu araştırdım gerçekten çok sağlam makina olduğunu anladım ve son kararım kymco oldu tavsiye ederim şimdiden hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim

6. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    [URL=http://g.imageshack.us/img227/kymcoyh0.gif/

Berkay kardeşim bu motor gerçekten çok güzel ve kulanışlı. Bir arkadaşım kullanıyor bundan ve çok memnun. Güle güle kullan allah kaza bela vermesin.

7. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Eren abim sanada hayırlı oğurlu olsun allah kaza bela vermesin.

volkan.unal ve erenkocer bunu beğendi.
  8. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Bende arkadaşlarıma kesinlikle katılıyorum ve Kymco diyorum...;)

9. Berkay Canbulat

Berkay Canbulat Üye

Motosiklet:
    Triumph
    çok teşekkür ederim herkese yorumlarından dolayı inşallah yakın zamanda kavuşucam motorsikletime :) herkese kazasız belasız mutlu günler dilerim .

volkan.unal bunu beğendi.
  10. erenkocer

erenkocer Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kymco
    erol kardeşim teşekkür ederim inşallah yarın servisten alıcam sende motoru satmışsın inşallah sende gönlünde yatan prensesi alırsın:)

volkan.unal bunu beğendi.
  11. volkan.unal

volkan.unal Yeni Üye

..........

12. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Hayırdır Volkan kardeşim,cevabını anlayamadım????

13. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    kymco gerçekten güzel makine ben birde kanuni bobcat modelinide incelemeni öneririm ama zaten karışık olan düşüncelerin iyice karışacak:D sen gönlünün istediği makineyi al kazasız belasız kullan hepsi güzel aletler bu sayılanların şimdiden hayırlı olsun:)

Berkay Canbulat bunu beğendi.
  14. Berkay Canbulat

Berkay Canbulat Üye

Motosiklet:
    Triumph

ya recep kardeş daha önce motosiklet kullanmışlığım var ama bu bana ait ilk motor olacak,yani olaydanda soğumak istemiyorum bindiğim makinanın da sorun çıkartmasını istemiyorum.markaya güvenmek önemli şu an benim için çok şekilci bi insan değilim hani kanuni ye güvenebilsem arkadaşım 4.000 km de çok temiz bi deer 152 satıyor.kimisi soğutma sisteminde sorun çıkıyor diyor kimisi taiwan malı bulaşma diyor.deer 152 de ciddi bi seçenekti suzuki ve kymco ile birlikte fakat en son kymco dedim,eğer kanuni ile ilgili bilgin varsa paylaşırsan sevinirim deer 152 sevilmicek motor değil :)

15. Recep Varlı

Motosiklet:
    Salcano
    dear 152 gerçekten karizmatik ve çekici bir motor bu arada yanlış anlama ben kanuninin avukatı yada pazarlamacısı değilim:D sadece belli marka ve modellere saplanma bakış açını geniş tut istedim kanuni serviste iyi parça fiyatlarıda makul dear yada bobcat zaten markanın ileri çıkan modelleri aynı şey piaggio zip içinde geçerli:) gördünmü fiyat-kalite parametresinde cazip olan her aracı ciddi alıcı gibi incelemelisin bence marka kadar model de önemlidir;)

16. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Berkay kardeşim Kanuniye filan bulaşma,yazık günah paranı da boş yere harcama,al Kymco'yu bak keyfine...Kanuni-Kymco ile kıyası bile olmaz,kalite olarak ta Kymco'nun yanına bile yaklaşamaz,çünki Kymco dünyaya satan bir marka...Kafanı hiç karıştırma...

17. Recep Varlı

Motosiklet:
    Salcano
    sevgili metin ben markadan çok modele önem vermesini istediğim için bunları arkadaşa önerdim malesef herkeste honda yamaha gibi motosikletleri alacak alım gücü bulunmuyor onlarında iyi motosikleti uygun fiyata alma hakkı olduğuna inanıyorum kanuni bobcattan daha iyi ve aynı fiyata herhangi bir kymco modeli hatırlamıyorum? grand dink onun ayarında olabilir ama bobcattan çok daha pahalıdır karar tabiki parayı verecek olan gönlündeki motosikleti alacak olanındır..

18. Bozkurthakan

Bozkurthakan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Harley Davidson
    Kardeşlerim bence ikinizinde haklı olduğu taraflar var.Velev ki:) anne tarafımın Kanuniler,kanuni motosikletlerinin sahibi olduğunu göz önüne alarak şunu söylüyorum Kymco Kanuni'ye sol şeritten 120 basar.
    Recep kardeşimizin söylediğine katılıyorum fakat Kymco'dan ucuz olan Kanuni'ye 2 ay sonra arızalarından dolayı vereceğiniz parayla zaten Kymco alabilirsiniz.Ha parayı Kymco'ya peşin vermişsiniz ha Kanuni'ye aynı parayı taksit taksit vermişsiniz
    Kanuni'nin ben 2 modelinden az şikayet aldım ve kendimde memnun kaldım,Kanuni Tiger 250 ve Enduro modeli.Bunun dışındakiler oturmamış bir sistemin parçaları.
    Fakat Kymco'da böyle bir sorun yok ki zaten Kymcocular scooterda iddialı olduklarını söylüyorlar ve gerçekten de iyiler.
    Benim görüşüm bu yöndedir...

19. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Recep kardeşim,Berkay'ın istediği motor Kymco Süper 8(3.692ytl),senin önerdiğin Kanuni Bobcat(5.219 ytl),Kanuni Dear(4.645 ytl)...Dolaysıyla senin bana verdiğin cevabın anlamını bulamadım...???? Ha bu arada Kymco Grand Dink 150(6.097 ytl),Bobcat ile aralarında 800ytl gibi bir fark var...Bana kalsa parayı bunlara vereceğime gider aynı paraya 2.ci el Kymco Grand Dink 250 yada Piaggio X9 250 alırım...Ama Berkayın istediği ve ödeyebileceği para ve motorlar belli,başlıkta yazmış zaten...!!!!! Ben konu başlığına göre cevap veriyorum...
    Herkes başlıklara göre cevap verir ise arkadaşlarımıza daha iyi yardımcı oluruz diye düşünüyorum...;)

Berkay Canbulat ve Erol bunu beğendi.
  20. Recep Varlı

Motosiklet:
    Salcano
    haklısın hakan kardeşim ben sadece istediği motorların alternatifi olarak kanuni bobcat ve piaggio zip,i önerdim elbette ben yada bi başkası buna karışamaz sadece ben bobcat kullandığım ve fiyat-kalite parametresinde memnun kaldığım için önerdim sonuçta bobcat piaggio yapımı sıvı soğutmalı bir scooter olduğu için konu içinde vurguladım markaya değil modele önem verirsek daha faydalı olabiliriz kanımca;)

Bozkurthakan ve Berkay Canbulat bunu beğendi.