Kymco Xciting 250-500 Maxi Scooter Bilgi Paylaşım Başlığı !!!

Konu, 'KYMCO' kısmında Gürhan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gürhan

Gürhan Üye

Motosiklet:
    Honda
    selam arkadaşlar bende yani üye oldum foruma umarım güzel vakit geçiririz buralarda ... selamlar

A.HAMDİ, Hakan Karael ve ulas bunu beğendi.
  2. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba aramıza hoş geldiniz.. Umarız forumdan faydalanabilirsiniz

3. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    aramızda sizleri görmek bizleri mutlu eder helede kymco ya gönül verenler

4. Gürhan

Gürhan Üye

Motosiklet:
    Honda
    Teşekkür ederim inşallah burada güzel vakit geçiririz burda güzel dostluklar ve bilgi paylaşımı elde ederiz.. Fakat foruma katılımın çok az olduğunu görmekteyim sebebi nedir acaba bilen var mıdır ????

5. blackagele

blackagele Yeni Üye

Motosiklet:
    Kymco
    Merhaba bende forma yani üye oldum sanki biraz azmış gibi geldi burda millet bana kymco kullananlar yok mu yaw buralarda zaten pek az kişiyiz inlallah buralada buluşuruz .. görüşmek üzereeeeee :))))

SERVET bunu beğendi.
  6. Gürhan

Gürhan Üye

Motosiklet:
    Honda
    selam blackagele memnun oldum aramıza hoşgeldin valla bende daha 2 gündür takılıyorum bu foruma ama pek açmadı beni kullanıcıları mı az kymco kullanan lar mı az bende anlamadım admin e sormak lazım o bilir ama şimdilik bu kadar az kişiyiz. bu arada kymco xcitin 250 kullnıcısıyım daha 1 ay oldu alalı 300 km de ilk rodaj bile olmadı yani ama güzel motor sürüş rahat memnun kaldım beğendim ve budur dedim aldım yani :)

SERVET bunu beğendi.
  7. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    sudabatmayanadam kymco kullanıcısı ve hastasıdır ondan herşeyi ögrenebilirsiniz ama haklısınız kymco kullanıcısı biraz az honda ve yamaha başı çekiyor

SERVET bunu beğendi.
  8. Gürhan

Gürhan Üye

Motosiklet:
    Honda
    Ewet haklısın galiba nitro61 kymco dünyanın en eski italyanlardan sonra scooter üreticisi kwan yang. co . adlı şirket tarafından üretilmekte fakat türkiyede yeterince bilinmiyor ve kullnılmıyor bu yüzeden bende üzgünüm yapacak bişi yok elimizdeki ile yetinecez artık :)

9. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    kymco yu silkar satıyor türkiyede 2005 motorsikletfuarında cnr fuar merkezinde stantlarını kurmuştuk
    oraya 98000da 125cc lik bir motorunu getirmiştiler teşhir amaçlı kullanıcısı ordaydı 98000km ye kadar motoru enufak rektefe görmemiş
    yetkiliarkadaşlarla konuşmuştuk söylediklerine göre motorunun içi titanyumla kaplıymış yani uzunkullanımlı güzelbir makine ama nedense yaygındeyil belki tayvan olduguiçindir

10. Gürhan

Gürhan Üye

Motosiklet:
    Honda
    Sanırım türkiyede fazla yaygın değil bende scooter almadan biraz araştırdım parçası bol işçilik uygun servis ağı sağlam ve geniş amannn dedim gittim gördüm hoşuma gitti hemen bastım kaporayı ve dedim ayırın bana ve aldım daha 300 km de çok yeni sayılır.Nedense türkiyede çin mallarına ve diğer ülke mallarına kötü adi gözüyle bakılıyor.twain malı diyorum o ne diyolar halbu ki bi baksalar günlük hayatta her şey çin malı neden ??? çünkü işçilik ucuz çünkü bir tabak pirinç için çalışan milyonlarca insan var .... ama ben motorumdan memnunum aslanlar gibi :)

11. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    kymco ile çinmallarını aynı kefeye koyamazlar tayvanın işçiligi kalita ben elektirikciyim bircokfuarda işyayaptım ayrıca tatev fuarında komple tayvanlıların sıtantlarını yaptık gerçekten malları kalite

12. Gürhan

Gürhan Üye

Motosiklet:
    Honda
    Kesinlikle sana katılıyorum bu arada ilgin için teşekkürler saol varol bende motoru alınca anladım kalitesini bence güzel ve kullanışlı almak isteyenlere tavsiye ederim alın ve kullanın kymco iyi bir motor :)

13. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    ben mondiali aldım birkaç aysonrada o fuarı kurduk ozaman pişman olmuştum arada okadarda fiyatfarkı yoktu keşke kymco alsaydım demişti ama bizim emektarlada iyi anlaşıyoruz şimdilik

14. Gürhan

Gürhan Üye

Motosiklet:
    Honda
    Olsun yaw ileride daha iyi bişiler alırsın acele etme bende bundan önce dorado corvus vardı onu sattım bunu aldım ama fark binince anlaşılıyor valla denemek lazım :)

15. huseyin.sait.61

Motosiklet:
    Honda
    benim daha başka amaçlerım var üstat şimdilik satmayı düşünmüyorum satmamda zaten babama veririm memlekette kullanır

16. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    kymco suz hayat kimsesiz hayat gibidir kymconuzun kıymetini bilin kymco scooter ların hepsi avrupa üyesi ülkelerinde birinci seçilmiştir yalnız türkiyeye kymco markası geç geldiginden kendini tam tanıtamamıştır ama zamanla kymco türkiyede rayına oturacaktır kymcosu olanlar bana göre şansı olanlar zira tüm parçalarını fabrikası kendi üretiyor dünyada en az bakımı olan motorlardır türkiyedede kymco alıp binenlerin hepsi memnun ben şahsen şikayetçi olanı görmedim diyer tanınmış marka modellerin parçaları hep ayrı ayrı yerde yapılıp montaj yapıldıgından parçaları kymcoya göre pahallı kymco hem dayanıklı hem saglam bakımı ucuz ekonomik kymco markada her zaman aradıgının fazlasını bulursun daha ne olsunki ayrıca şunu söylüyüm kymco yu çok kıskananlar var lütfen kymcosu olanlar motorlarına nazar boncuğu taksın

17. Gürhan

Gürhan Üye

Motosiklet:
    Honda
    Eyvallah sudabatmayan valla ağzına sağlık helal sana ne de güsel anlatmışsın bende bu anlattıklarını alayım hemen paslayayım arkadaşlarada görsünler valla düşüncelerine katılıyorum benim anahtarlıkta nazar boncuğu var zaten :)))

18. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Sevgili arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin bizim marka yada sınıf ayrımı gibi bir durum söz konusu değil formumuzda ayrıca yeterincede üyesi olan ve genişleyen bir aileyiz önemli olan 2 tekere gönül vermiş insanların burda güzel bir paylaşımı olmasıdır o yüzden bence deteaylara takılma sevgiler

19. Gürhan

Gürhan Üye

Motosiklet:
    Honda
    sevgili hakan ilginiz için teşekkürler ....

20. Halit Batmaz

Halit Batmaz Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kymco
    arkdaşlar google den silkarın motosiklet sitesine girerseniz kymco nun bütün motosikletlerinin parça fiatlarını görür hemde her türlü bakım kitapçığına ulaşabilirsiniz yalnız bilgi sayarınızda adobe kurulu değilse göremezsiniz ama silkarın kymco ile ilgili sitesinde bilgisayarınıza indirmek için adobe programı var bilgilerinize sunulur

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.