lastik tamir takımı

Konu, 'Motosikletinizin Resimleri ve Videoları' kısmında halidun kaya tarafından paylaşıldı.

1. halidun kaya

halidun kaya Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    arkadaşlar yolda lastik tamiri için çeşitli tamir malzemeleri var bunlardan hangisi daha kullanışlı tercübe sahibi olanlaryazsınlar onu alalım
    yıllarca motora bindim allahtan bir kere seneler önce bogaz köprü girişinde gümledi yenisini almak zorunda kaldım.şimdi uaun yolda başıma gelirse en kolay uygulama hansinde

1 fitil tamir takımı var ayrıca bir pompa taşımak lazım
    2.köpuk spreyler var yeterince şişiriyormu
    3.basınclı tüpler var işe yarıyormu lazım olunca
    başka bilen varsa bir adım öne çıksın lütfen

2. Goktug Uguz

Goktug Uguz Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Tubeless lastikler için olan lastik tamir kitleri var . Burda önemli olanı kaliteli olanını almak neden mi? Alacagınız bazı ucuz ürünler lastikteki deliği tıkarken sibop u da tıkayarak kullanılmaz hale getirebiliyor. Ayrıca içindeki hava tüpleri de evet lastiği şişiriyor ama bu demek değilki bastım tüpü yallah babam yola devam. Bu tarz kitler sizi bir lastikçiyhe gidene kadar idare edecektir. Unutmamak lazım.

3. ahmet atay

ahmet atay Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    haklısın ancak en yakın lastikçiye gitmeni sağlar benim başıma geldi hava tüplerinden bastım inene kadar lastikçiye varmış oldum ..

4. mehmet MORCU

mehmet MORCU Kıdemli Üye

Motosiklet:
    BMW
    peki şamriyelli lastikler için varmı bir kolaylık arkadaşlar illa söküp yamamakmı gerekiyor
    duyduğum kadarı ile içine sıkılan bir sıvı varmış lastik delinince deliği kapatıyormuş diye biliyorum doğrumudur acaba ...??

5. Gökhan TUNALI

Gökhan TUNALI Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    İç lastikteki patlağı dolduracak malzeme daha çıkmadı biliyorum.Tubless için tamir köpüğü olur onu biliyoruz.:D