Ls2 Ff396 Carbon Fiber Kask'lar Motoavm.com'da..

Konu, 'Motosiklet Kaskı' kısmında özen motoavm tarafından paylaşıldı.

 1. özen motoavm

  özen motoavm Yeni Üye

  Kayıt:
  2 Ağustos 2014
  Mesajlar:
  3
  Beğeniler:
  0
  www.motoavm.com


  motosiklet kullanıcıları için seçimlerinde oldukça zorlandıkları kaskı için bazı kask önerilerinde bulucam inş faydalı ve yararlı olabilirim.

  Kask tercihlerinde şekli veya deseninden ziyada amacına hizzetmeti ne derece dogru ne derece güvenilliği oldugunu bilgisini ögrenmek önemlidir.Uluslararası bağımsız test firmalarından kask modelleri için yapılan test sonucu..

  Şarp testi nedir: SHARP TESTİ NASILYAPILIR Bir SHARP testinde derece vermeden önce bir kask modeli üzerinde 32 darbe testi yapılır. Bir hızda test edilemeyeceği için SHARP Testi farklı testlerden geçer. Her kaza esnasında değişkenlik olacağından standart düzenlemelere göre darbe hızları çok daha geniş bir aralıkta test edilir. SHARP, ulusal ve uluslararası çarpışma testi analizleri, uygun test noktaları seçmek için kasklardaki en uygun yeri seçmektedir. Her kask modeli için, çeşitli boyutlarda 32 test yapılır. Amaç bir kaza esnasında bir kaskın beyini ne kalitede koruyacağını ölçmektir.

  LS2 şirket tanımı : LS2

  Kendini kask üretimine adayan Arthur Liao tarafından 1990 yılında kurulmuştur. Barselona (İspanya) merkezli bir Avrupa şirketidir. LS2 kaskları titiz bir üretim aşamasının sonucunda, en iyi malzemenin teknoloji ile buluştuğu noktada kullanıcısıyla buluşur. Çok sıkı kalite kontrol sürecinden geçen kasklar tüketicilerin tüm beklentilerini karşılamak için tasarlanmıştır. LS2 markası günümüzde hızla büyümeye devam etmekte ve şu an 65 ülkeye ulaşmaktadır.

  buradaki sunduğumuz kask'larda LS2 CR1 FF396 modellerinden carbon fiber karışımı kullanılmıştır.Bu sayede kullanıcıların güvenliğini üst safhalara taşıyon LS2 markası gün geçtikce müşterilerine daha iyi hizmet ve daha iyi ürün yelpazesiyle genişletmektedir..

  LS2 FF396 CR1 CARBON KASK MODELLERİ..ŞARP TESTİNDEN 5 YILDIZ ÜZERİNDEN 4 YILDIZ ALMIŞ KASKLARDIR..

  [​IMG]

  LS2 FF396 CR1 CARBON KASK

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Carbon Fiber dış yüzey,
  Hava şişirme sistemi sayesinde kafaya tam oturabilme özelliği,
  Çenede, tepede ve havalandırma kanalları,
  Kullanılan havanın dışarı çıkmasını sağlayan arka çıkış kanalları,
  3D görünümlü, anti UV'li ve çizilmeye dayanıklı polycarbonate ön cam,
  Komple çıkarılıp yıkanabilen hijyenik yanak padleri ve iç astar,
  ECE 22.05 Onay Belgeli,
  Double D-Ring bağlantı kayışı,
  Orjinal kumaş taşıma kılıfı,
  Orijinal buhar camı kutusunun içerisindedir,
  Beyaz camlı,
  Ağırlık : 1350 +/-50 gr.
  www.motoavm.com