Lütfen birileri durdesin

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Basri.Yolagelen tarafından paylaşıldı.

1. Basri.Yolagelen

Basri.Yolagelen Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaşlar ana caddede gidiyorsunuz tatlı bir meyil var ara sokaktan bir araba çıkacak göz göze geliyoruz bu aradada ben sokağın başına gelmişim ve araba birden caddeye çıkıyor ani fren yapıyorsunuz Allahtan iri yapılıyım ki capoyu devirmekten son anda kurtarıyorum ikiyüz metre ileride kırmızı ışıklarda araç duruyor yanına gidip <ara sokakatan çıkarken solunuza bakmıyormusun> diye ithamda bulunuyorum ne cevap alayım dersiniz < motora yolmu verecekmiş> hanfendi siz olsanız ne cevap verirsiniz acaba. Bu arada sözüm sadece bu düşünceye sahip bayanlar diğerlerinden özür dilerim.
    Saygılarımla...

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    bunu diyen kişinin motosikletin bujisi kadar beyni yoktur;)

İlhan.Aydınlıoğlu ve o.somuncu bunu beğendi.
  3. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Dicek hiç bişey bırakmamış yahu ne cehalet

4. serhat demırcı

serhat demırcı Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    bu konu benım ıcınde cok buyuk sorun malesef,istanbulda yasamak zaten baslı basına bır zulum,bırde trafıkte karsılastıgımız egıtımsız ınsanlar canımıza kastedınce ıyıce çekılmez oluyor burda yasamak,ne yapmak gerek? dıye dusunuyorum,ya herkesle kavga edıceksın(bu mumkun degıl cunku bunlardan mılyonlarca var trafıkte)yada bosverıceksın(bu seferde yırttık kazadan dıyıp sukur edıceksın),yada her sorun yasadıgın kısıye onun anlıyabılecegı dılden guzelce konusucaksın(buda mumkun degıl cunku dıreksıyon basına gecen canavarlasıyor)ben bosverıyorum artık,sizce ne yapmalı?

5. Alican

Alican Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Basri bey yine sen iyi dayanmışsın ben kendimi tutamam onun mercimek kadar aklınıda alırdım.Daha söyleceklerim varda ortamı bozmayalım.

6. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    İstanbulda her saniye olan şeyler bunlar artık alıştık gibi bişey arkadaşlar böyle konularda kavgaya sığınmamak lazım olaki bir sürtüşmede arabayı üzerinize kırabilir başıma geldi bi kaç sefer artık araç sürücüleri ile tartışmıyorum yapılacak tek şey o araçların yola çıkacağını göz önünde bulundurup durmak aksi takdirde oluşabilecek bir kazada araç şöförü trafik polisi beklerken biz motorcular ambulans bekliyoruz neme lazım yavaşlayıp durmak en iyisi diğer seçenekler pek iç açıcı değil....

7. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

basri kadın haklı motosiklet neyki yol versin:D:D buarada da kadında bayağı erkek cıkmış biraz daha ileri gitseydin döverdi sanırım:D:D

8. Enes ŞİMŞEK

Enes ŞİMŞEK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Böyle bir buji tırnağı beyinliyi (beyaz şahin sürücüsü) ileride yakalayıp aynasına tekmeyi koyduğum gibi indirdim, aynanı kullanmayacaksan orda durmasına gerek yok dedim, ağzını açıp laf bile edemedi...

9. Basri.Yolagelen

Basri.Yolagelen Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Allah en kısa sürede bu tip insanları cehaletten kurtarsın ve bizlerde yollarda güvenli bir şekilde dolaşalım.

10. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Güvenli şekilde dolaşmanın yolu eğitimden geçer.Bilemediğinizi sistemi nasıl uygularsınız eğitim alarak tabii ki.
    Trafiği ve trafikteki bize göre ayarlayamıyorsak o zaman biz var olan şartlara uyum sağlayacağız biz uyanık olacağız ve ileri bakarak öngörülerimizi kullanarak motosikleti kullanacağız.Başka da yolu yok.
    Bu da sürekli eğitimlerle kendinizi yetiştirerek geliştirerek oluyor.

11. Basri.Yolagelen

Basri.Yolagelen Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Doğru söze ne hacet Şenol hocam tamam biz eğitim almamız lazım lazım da karşı tarafa nasıl eğitim verilmeli sizce.