///LÜTFEN/// Spacy110 hakkında

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında alper güven tarafından paylaşıldı.

1. alper güven

alper güven Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Yamaha cygrus rs vardı gecen gun sattım honda spacy 110 almak ıcın ama hıc bır yerde motor hakkında kullanıcı bılgısı yok tıpı modelı hakkında var...

Motor baya pahalı 4200 dedıler ama nakıtte ındırecekler bu para bu motora verılırmı...

yamaha yı yakıttan dolayı ve 5000 km ye geldıgınde 2 defa anahtar vurdum honda hem daha saglam hemde yakıtı ıyı herhalde

sızce bu motoru almalımıyım?? yoksa 3200 lıra verıp 4000kmde beat mı almalıyım

teşekkurler

2. Gökhan TUNALI

Gökhan TUNALI Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Başka bir kaliteli scooter yoksa o paraya bu değer.

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaşlar
    Foruma bilgi almaya gelip de selamsız sabahsız konu açanlara yönetim haricinde kimse cevabi mesaj atmasın.
    Kural bu.Ya uyulucak ya da uyulacak.

Bir selam bile vermeden mesaj yazanlara karşı empati yapamam bu saatten sonra.
    Foruma yeni katılanm kişiler hiç mi bir cemiyete girmediler.Bir yere girdiğinde orda bulunanlara selam verilir ve kendini tanıtırsın.
    Ondan sonra arzuhali yazar cevabını alırsın.Kalacaksan kalırsın gideceksen de güle güle.
    İyice ipin ucu kaçtı yine.
    Yol geçen hanımı burası.

Not:polis arkadaşlar gereğini yaparmısınız lütfen .

4. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    alper foruma hoşgeldin...kendını tanıtan bir konu açarmısın ..nerelısın ne iş yaparsın gibi..gerekli linkler imzamda mevcuttur..

not: konu tarafımdan kilitlenmiştir..eksikler yerine getirildiğinde paylaşıma açılacaktır..

5. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    alper konudan ıkı tane açmışsın diğeririni kaldırdım (sanırım bu kilitli diye açtın :) ) buradan konuya devam edebiliriz arkadaşlar..

alper güven bunu beğendi.
  6. alper güven

alper güven Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    yani bir motor alıcam ama karambole bakalım aynı kinder supriz gibi olacak istanbuldan kargola gelecek motor acıcaz ne cıkarsa

7. Onur Filiz

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    alper kullanmadan alma derım bakalım rahatmı sürüş yapacaksın kargo ıle motor almak hele kı hiç kullanmadığın bir motoru pek mantıklı değil :( yınede tercıh senın..ama motor alma konusunda dıkkat et bıraz..forumda kullanıcısı olmayan bır motor yardım pek senı aydınlatmadı sanırım ama erol başkanım uygundur dedi :) hayırlısı olsun :)

8. alper güven

alper güven Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Motoru almaya gittim gitmeden önce taivan mı tayland mı ne dedıler oraya gıttım usta dedık hındıstan motoru almaya kalktık çin oldu.

kargo da sıkıntı cıkardılar kasaya koymam dedıler

faturayı yarın adrese gonderırız dedıler

ambara kadar kendın gotureceksın dedıler

fıyattan sorun cıkardılar ama eskı fıyat olur dedıler ama iş işten geçti

bu arada motora bindim performansı ve rahatlıgı actıva beat e gore daha ıyı ama çalıştırdıgında şak diye bir ses geldi bu nededim enjeksıyonlu oldugunda arada yapar dedı ışık sönecek felan dedi bende de 1 gram güven kalmadı ta istanbuldan almadan geri geldim