Lütfen Yardımcı olurmusunuz (ÇELİK KD250-2)

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında Hamza Burak tarafından paylaşıldı.

1. Hamza Burak

Hamza Burak Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Foruma yeni üye oldum fakat kararsız kaldıgım bir konu var sizlere güvenerek soruyorum cruiser ve chopper modellerinden cok hoşlanıyorm kısıtlı bir bütçem var şu anda Çelik motor makarkalı bir cruisera takmıs durumdayım ÇELİK KD250-2 ama kararsızım çok bilgisi olan herkezin yardımını bekliyorum yeni başlayan birisiyim motora çok tecrübeli değilim bu motoru almayı düşünüyorum sizce nasıldır?? şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum.Hayırlı forumlar...

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Motosiklet Forum'a hoş geldiniz...

Öncelikle sitemize üye olduğunuz için teşekkür ederiz. Motosiklet Forum, diğer forumlardan farklı olarak herkesin gerçek kimliği ile var olduğu, sadece sanal ortamda değil gerçek yaşamda da arkadaş olabildiği bir ailedir. Forum kuralları da diğerlerinden farklıdır.

1) Kullanıcı adları ad.soyad formatında olmalıdır. Aynı adlı başka bir üye yok ise sadece ad da kullanılabilmektedir. Yine de ad.soyad formatı önerilmektedir. Değişiklik talepleri http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=1436 adresine yapılmalıdır.

Site ana sayfasının sol üst kısmında yeni üyelerin adları görünmektedir. Eğer kullanıcı adı siyah ise onay almış ve aktivasyonun tamamlanmıştır. Eğer kullanıcı adı ince yazı ile kırmızı renk ise bu kullanıcının onay almadığınızı gösterir. Bu durumdaki kullanıcılar sadece forumun anasayfasını görebilir, mesaj yazamaz ve konulara katılamaz.

Bu değişikliği yapmayan ve ileti göndermeyi sürdüren kullanıcılar ikinci bir uyarıya gerek kalmadan kilitleneceklerdir.

2) Üye bilgileri eksiksiz ve doğru olmalıdır. Bu ayarlar http://www.motorsikletforum.com/prof...do=editprofile adresinden erişilecek profil bilgilerinden yapılmaktadır.

3) Yeni kullanıcıların http://www.motorsikletforum.com/forumdisplay.php?f=21 adresinde yeni bir konu açarak kendilerini tanıtmalarını (adları, yaşları, meslekleri, kilo ve boyları, motorsiklete ilgileri/tecrübeleri, bu foruma nasıl ulaştıkları, forumdan beklentileri, vb) beklemekteyiz. Bu şekilde hem sizi daha iyi tanımış olacağız, hem de sorularınıza daha verimli yanıtlar verebileceğiz.

Forum kurallarının bütününe http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=26 adresinden erişebilirsiniz.

Sizden ricamız en kısa sürede bu mesaja geçerli bir kullanıcı adı yollamanız, yukarıdaki konuları okumak ve ayarları yapmak için birkaç dakikanızı ayırmanızdır.

Anlayışınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Motosiklet Forum

Hamza Burak bunu beğendi.
  3. A.HAMDİ

A.HAMDİ Organizatör

Motosiklet:
    Kawasaki
    kullanıcı adını değiştirir değiştirmez yardımcı olacağım
    ben aynı motorsikleti kullanıyorum

4. Hamza Burak

Hamza Burak Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşları ve sayın abilerim... Hamdi abi özellikle seni bekliyorum gerçektn onemli benm için bu konu

5. Hamza Burak

Hamza Burak Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    hamdi abi bi ugrasan cok iyi olucak bu topiğe ^^

A.HAMDİ bunu beğendi.
  6. A.HAMDİ

A.HAMDİ Organizatör

Motosiklet:
    Kawasaki
    canım kardeşim
    bendeki çelik kangda 250-2
    2008 temmuzunda aldım 5000 km sorunsuz çalıştı.
    ama bana sorarsan çin malı alma japon 2. el al 2002 bile olur
    yok para yetmiyosa önce servisi olanınına bak sattıktan sonra fransız oluveriyorlar.

7. Hamza Burak

Hamza Burak Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Hamdi abi seçme şansım fazla yok gibi zatn fakat KD-250 nın Servisi akrabam oldugu için daha cok istiyorum serviste sorun yaşamam benm ogrenmek istedğim motor sağlammıdır yarı yolda bırakırmı benzin yakması nasıldır

8. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu motor bu kasa ile çok yakıyor..Ve oldukça da titreşimli bir makne olduğunu Bursa'dan kullanan bir arkadaşımdan öğrendim.Ve bende bir kez binme cesareti gösterdim.Ben şu anda ybr 125 kullanıyorum belki ondandır bana çok sarsıntılı geldi.Bir bergama kozak yaylasından geçerek ayvalık yaptık.Yolda araçları değiştirk ama bu alet benim suyumu çıkardı.Gözünü seveyim ybr nin..

İmknaın varsa ikinci el bir japon al.Motorda görüntü 10 numara ama kalanları 0 numara

9. A.HAMDİ

A.HAMDİ Organizatör

Motosiklet:
    Kawasaki
    motor olarak iyi 80 km de vibrasyon başlıyor ben yavaş kullandığım için pek sorun olmuyor aksesuar olarak zayıf ama o paraya okadar motorsiklet anlayacağın

10. Hamza Burak

Hamza Burak Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Cruiser ve chopper bi modelle ztn hız yapmayı düşünmem bende 80 e herzamn cıkıcagımı düşünmüyorum. yorumlarınız için teşekkür ederim. Tekrardan bir düşüncm ama fazlada seçenegim yok gibi ^^

11. A.HAMDİ

A.HAMDİ Organizatör

Motosiklet:
    Kawasaki
    hadi hayırlısı olsun hamza kardeşim
    ehliyetini aldın değilmi
    kaskıda hediye almayı unutma ayrıca para verme

12. Hamza Burak

Hamza Burak Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Teşekkür ederm Hamdi abi herşey hazırdır tabiki kaskımı ve elcik püsküllerimi hediye alıcam :D