Marmaris ten selamlar

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında murat okumuş tarafından paylaşıldı.

1. murat okumuş

murat okumuş Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Merhaba arkadaşlar ve sayın büyüklerim;
    Ben MUĞLA nın Marmaris ilçesinde içmeler belediyesinde memurum.
    Boyum 1.85 Kilo 70
    Daha sadece scooter vitessiz motor kullandım ama çok tecrübeli değilim onda bile ve içimdeki bu hiç bir zaman bastıramadığım engel olamadığım tutkuyu artık dahada bastıramıyacagım. Özgürce motor sürmek yolları keşfetmek ve en önemlisi bu tutkuyla yaşayan siz arkadaşlarım ve büyüklerimle tecrübe kazanmak ve bu yaşam tarzına başlamayı çok istiyoprum bugün itibari ile hep ertelediğim şeyi yapıp artık ehliyet kursuna yazıldım ve 1-2 aydırda durmadan forumunuzu karıştırıp sohbetlerinizi okudum ve en sonunda artık zamanın geldiğini anladım. :)
    Başlangıç motor kısımlarınızı okudum ancak yazdığınız motorlar ideal sanırım fakat benim hep motor değiştirme gibi bir şansım olmayacağı bundan dahada önemlisi ben motorum toprakta da arazi şartlarındada yol almasını çok istiyorum.Sanırım buna adventure tarz deniyor fakat fiyatlara ve motor cc lerine boyutlarına baktığımız zaman daha şimdiden bunun beni her yönden aştığının farkındayım ama belki bana başlangıç için önerileriniz olurmu düşük cc li ve dediğim tarzda piyasada rahat bulabileceğim sorunsuz bir araç çok aradım ama hiç bilgim ve tecrübem olmadığı için birşey diyemedim.Arazi motorları yolda rahat olmaz dedi dışardan sorduğum insanlar yol motorlarıyla arazide gidemezsin vb. işte böyle :) Eğer aranızda (aramızda desem daha doğru olur artık sanırım :) ) bana yakın arkadaşlarım abilerim varsa görüşmek tecrübe edinmeyi canı gönülden isterim.Değerli vaktinizi verip beni dinlediğin için teşekkür eder şimdiden yaptığınız yorumlar için de ayrıca çok teşekkür ederim.

2. Şafak

Şafak Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Motosiklet Forum ailesine hoşgeldiniz. Keyifli forumlar.

3. munir

munir Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    aramıza hoşgeldin

4. Erdal Özgüner

Erdal Özgüner Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoşgeldin Murat, keyifli forumlar.

5. A.HAMDİ

A.HAMDİ Organizatör