Maxi scooter tavsiye

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Murat Üste tarafından paylaşıldı.

1. Murat Üste

Murat Üste Misafir

Merhaba Arkadaşlar ;

Motor olayına yeni başladığımı daha önce belirtmiştim. Şu an başlangıç için bir Mondial 150MR Vulture vitesli motora sahibim. Ancak zamanla anladım ki büyük hacimli ve vitesli motor işi bana göre değil. Bu sebeple kendime bir maxi scooter alacağım. Sizlerin bu konudaki deneyimlerinden faydalanmak isterim. Aşağıda belirttiğim bir kaç özelliğe göre tecrübelerinizi aktarırsanız memnun olurum.

1- 250 cc
    2- Hem şehir içi hem de şehir dışı kısa seyahatlere uygun dayanıklı güçlü
    3- Yedek parça ve servis konusunda uygun
    4- Toplama değil fabrika montaj ( çin ürünü kesinlikle tercih etmeyeceğim mondial faciasından sonra :D )
    5- 6000 - 9000 TL arası
    6- Ebat olarak elbette normal scooterların üstünde bir ölçü

Kyomco xciting 250i ve Sym gts 250 hakkında özellikle kullanıcı varsa yorum rica ederim.

Şİmdiden teşekkürler kolay gelsin :)

2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Açıkçası boy pos durumunuzu bilmiyorum, Suziki Burgman 200cc yeni çıktı. Sıfır fiyarı 11.500 civarı. İkinci elleri ise 9000TL civarlarında. Kullandım, başarılı bir scooter. 180 civarlarında iseniz size küçük kalır. 170 boyları için ise bence ideal. Altınızda YBR gibi durur.

Ancak 650cc'liğini denedim. Kesinlikle üst seviyede... Sizin belirttiklerinize şahit olmadım açıkçası.

Saygılar.

3. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    dealim 250 cc inceleyin tavsiye ederim