merabalar

Konu, 'Motosikletinizin Resimleri ve Videoları' kısmında cihan haber tarafından paylaşıldı.

1. cihan haber

cihan haber Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    merabalar ben bir hız motoru tutkunuyum çocukluğumdan beri ama hiç nasip olmadı küçük çaplı motorlar kullandım şimdi fırsatı buldum güzel bi hız motoru almak istiyorum ama ne alacağımı bilmiyorum mesela kawasaki ZX-10R çok hoşuma gitti ama eminde değilim aldıkdan bi süre sonra bi motor görünce bu çok güzelmiş neden ben bunu aldım demek istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum

2. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    cihan arkadaşım öncelikle forumda kendini tanıdan bir konu açmanı ve kendinle ilgili bilgi vermen gerekmektedir anlayışın için tşkler..

gerekli link: http://www.motosikletforum.com/forumdisplay.php?f=21 sana uygun olan bölgede konuyu açabilirsin.. daha sonra sana gereklı yardımı forum üyesi arkadaşlardan göreceksin..

3. cihan haber

cihan haber Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    tamam kusura bakmayın yeni kayıt oldum bilmiyordum hemen açıyorum teşekkürler

Caner Kahraman ve Onur Filiz bunu beğendi.
  4. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Cihan, kawasaki xz10r 200 beygirlik deli bir makine. Bu motosiklete binmek için ne kadar tecrüben var. Daha önce küçük çaplı motosikletlere bindim diyorsun. Bu makine herkesin kolay kolay binemeyeceği bir motosiklet. Dalamanda yaşıyorum diyorsun, bu makineyi dalamanda nerde ve nasıl kullanacaksın. Bu aletler yarış makinaları bu tür makinalar ancak pistlerde kullanılır. Daha önce hangi motosikletleri ve ne kadar zaman kullandın, biraz bilgi verirsen sana daha fazla yardımcı olabiliriz.

5. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Aramıza hosgeldınız keyıflı forumlar

6. cihan haber

cihan haber Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    önce herkese teşekkürler erol java vardı 94 modellerden bide eski kavazakiler vardı bilirsin ağar olanlardan