merhaba bisiklet seçiminde yardım istiyorum..

Konu, 'Motosiklet Marka ve Modelleri' kısmında AliŞahin tarafından paylaşıldı.

1. AliŞahin

AliŞahin Yeni Üye

ben ali şahin istanbulda bir kamu kuruluşunda çalışıyorum.yaz aylarında ailemle trakyada bulunuyoruz benim sizlere sorum şu olucak ikiz çocuklarım var 9 yaşında bir erkek bir kız sınıflarını pekiyi ile geçtikleri için onlara bisiklet hediye etmek istiyorum ama, bisikletler çok uzak olduğum bir konu ve piyasada bir çok modeller ve çok yoğun markalar var daha çok toprak yolda kullanılacak bir bisiklet türü konusunda önerileriniz ne olur hangi markaları tavsiye edersiniz .gereksiz yere hiç kullanamyacakları özelliklere para vermek istemiyorum ikiz olunca her şeyden iki tane almak zorunda olduğum için ister istemez araştırmak zorundayım konunun uzmanlarından görüş bekliyorum paylaşımalrınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Recep bey konuya hakimdir kendisi salcano bisikletin showroom sorumlusudur probleminize kesin çözümü bulacağından şüphem yok yeterki siz forum giriş kurallarını yerine getirmiş olun gerisi problem değil....

3. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    ali bey öncelikle hoşgeldiniz istanbul avrupa yakasındaysanız salcano showrooma gelirseniz ben, anadolu yakasındaysanız delta bisikletten ulaş bey size yardımcı oluruz ;)