Merhaba demediği için kitlenen konular...

Konu, 'Sitemiz Hakkında Duyurular' kısmında Kadir Tatlısuluoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Tatlısuluoğlu

Kadir Tatlısuluoğlu Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Tanışmak için konu açmayan insanların konularının kitlenmesi canımı çok sıkıyor.Forumda gezerken benzer durumlarla karşılaşıyorum habire.Tanışmak bir kural ise;tanışmak için konu açmamış üyeler uyarılmalı ancak merhaba demedi diye konusu bence kitlenmemeli.Hatta ukalaca uyarılarda da bulunulmamalı.Herkese saygılar...

2. EBaşaran

EBaşaran Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Konu kilitleme konusunda size katılıyorum fakat uyarıların ukalaca olduğunu düşünmüyorum. Her şeyin bir adabı var değil mi? İnsan 3-4 satır kendini tanıttıktan sonra sormak istediklerinde ve ya cevaplamak istediklerinde özgür.

Şenol SEL bunu beğendi.
  3. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    Prosüdürlere ve kurallara riyaeet edildikten sonra Allahın selamınıda çok görmezseniz dostluk ve güzel muhabbet içerisinde güzel paylaşımlar her zaman olur dostlar !!!

Şenol SEL bunu beğendi.
  4. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Ukalaca uyarmadan kastınızı anlayamadım Eğer yanlış gordugunuz bır mesaj yada konu varsa bız forum gorevlılerıne bıldırınız.
    zaten genelde dırekmen kılıtlemıyoruz kilitlemiş olsak bile forum kurallarını yerıne getırdıkten snra konular tekrardan aktıf hale getırılıyor
    1 dk ayırıpta merhaba demek bukadar zor olmamalı bence

Ümit Güvercin ve Şenol SEL bunu beğendi.