Merhaba forum dostları Mondial RF 150

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter' kısmında MuammeR tarafından paylaşıldı.

1. MuammeR

MuammeR Yeni Üye

Motor sıfır, Bir kampanyadan kazandım, bütçesi dar olan arkadaşlara öneririm. Vespamda da parça sıkıntısı çekmiyorum ama bu motorun parçaları çok uygun. Ustama da sorduğumda o da onayladı.

Motor hakkında daha detaylı bilgiyi forumda bulabilirsiniz. Motoru muayeneye götürmek için 50 km. yaptım. Plaka, ruhsat alındığında 2. el konumuna düşeceğinden buraya yazmayı uygun gördüm. Forumda da zaten arkadaşlar paylaşmışlar, oldukça seri bir motor. Gaz koluna dokunduğunuzda motor hızlı tepki veriyor. Plakasız muayeneye götürdüğümden polise motoru bağlatmamak için ara yollardan gittim. Çok da hız yapamadım, yalnız tüm Mondial servislerinin de dahil bu motorla ilgili tek lafı, "bu motor feci kaçıyor aman dikkat et" oldu.

Motor 50 kilometrede, devri için mecbur trafik pulu, plaka işlemlerini ben yaptım, 34 BYH .. plaka aldım. 470 tl masraf yaptım. Onun harici alan arkadaş noter devir masrafı ve ruhsatı kendi üstüne çekecek o kadar. Onlar da maksimum tutsa tutsa 120-130 tl tutacaktır (Trafik sigortası dahil olmak üzere) Hesap ortada arkadaşlar, bu kadar masraf yapmışken en azından forumdan bir tanıdığa gitsin istedim.
    AŞAĞIDA VERDİĞİM LİNK YADA RESME TIKLAYARAK SATACAĞIM MOTORUN GERÇEK RESİMLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.
    İlgilenen arkadaşlar özelden mesaj atabilir.
    >>>>>>>>>>>>>>SAHİBİNDEN İLAN<<<<<<<<<<<<<<