Merhaba Herkese

Konu, 'İstanbul Avrupa Yakası' kısmında burak keskin tarafından paylaşıldı.

1. burak keskin

burak keskin Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Yeni Başlıyorum İlk Motorumu Aldım 600 RR aldım herkes deli oldugumu düşünüyor ve kimse bana destek olmuyor :(

2. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    aramıza hoşgeldin. kendinden bahsedersen ve motosiklet deneyiminden uygun olur.
    600 RR ölmek için kötü bir yol, mesela hayabusa al derim ben . forumu biraz araştırırsan kaza haberleri bölümünde güzel örnekler var. o yüzden kimse destek olmaz zaten.

3. munir

munir Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    aramıza hoşgeldin bende de 1000 rr var çok şükür hala hayattayım artislik ön kaldırma falan yani anlıyacağın delilik yapmazsan yavaş yavaş alışırsın ama bulunduğun yerde eğitim veren bir yer varsa gitmen iyi olur .

4. tamerhan öksüz

tamerhan öksüz Üye

Motosiklet:
    Honda
    kendine güveniyorsan sıkıntı yok ama motoru tanıyanakadar yavaş kullanmanı tavsiye ederim

5. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeldiniz.kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.
    allah yardımcın olsun.

6. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Yalnız arkadaşlar benim anlamadığım bir şey var 600rr yeni başlayan bir arkadaşa ne kadar doğruuu bir tercihmiş gibi lanse ediliyor bende 1000rr var diyen arkadaşım yada yavaş yavaş kullan diyen arkadaşım anlamış deyilim dediğinizi.

Burak keskin kardeşim forumu takip ederek almış olduğun cihazın ne kadar tehlikeli ve ölümcül olduğunu biraz araştırmanı tavsiye ederim muhakkak eğitim alman gerekir bana göre 125 cc yada 150 cc motorla başlamanı tavsiye ederim hemde şiddetle tavsiye ederim eğer maddi gücün varsa bir ybr 125 al diğer 600rr kenarda kalsın 50000km falan yap ybr ile ve eğitimleri aksatmadan al sonra 600rr binmeyi düşün bence yavaş gitmek veya kendine güvenmek yetmiyor büyük cc lerde karar senin arkadaşım

Şenol SEL ve Ekrem Kalafatoglu bunu beğendi.
  7. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.
    1-Kesinlikle ybr 125 en ideal seçim olur.Tecrübe ile sabittir.165 bin km lik bir tecrübe.:)
    2- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
    3- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
    Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
    Bakınız:http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve bu linki http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=3954&highlight=T%FCm+%FCyelerimiz+Mutlaka mutlaka tıklayın ve sonuna dek okuyun inceleyin.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.

Not:Yazacak çok şey var ama artık bıktım yazmaktan söylemekten.Biz millet olarak akıllanmayacağız yollarda koyun gibi telef olmak için elimizden geleni yapıyoruz.
    Ne diyeyim