Merhabalar Acil Olarak Yardım Dileniyorum :)

Konu, 'A2 Motosiklet Ehliyeti' kısmında Kral tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kral

Kral Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    17 Yaşında Olduğuma Göre Ehliyet Alabiliyorum Doğum Tarihim 24.02.1994Bunun İçin Ne Yapmam Gerek? Nasıl Alınır Hiçbir fikrim yok Bizim Burda Sürücü Kursu Var Birtane Oraya Git Diyorlar Orası Arabalar İçin Diye Biliyorum Yani Arabalar + Motorlar Aynı Yere Başvuruyapabiliyormuyuz? Birde Motor Ehliyeti İçin Sınavlar Var Sanırsam bunlar Ne zaman? Ve Sorulara Nereden Çalışıcam Sorumu Yanıtlarsanız Çok Sevinirim Tatlı Forumlar:p

2. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    mf hoş geldiniz. keyifli forumlar. öncelikle forum kuralları gereği ilgili bölümde kendini tanıtan bir konu açabilirsin ve aynı kurallar gerği koyu karakterlerle yazmamalısın. bir de kullanıcı adı olarak da kimliğimizde yazan, kendi adımızı ve soyadımızı kullanıyoruz.
    ana sayfada A2 ehliyeti ile ilgili konu başlığını incelersen, senden önce sorulmuş ve yanıtlanmış mesajlar fikir edinmene yardımcı olur. bunun dışında A2 ehliyet sertifikası için hemen hemen bütün sürücü kursları yetkilidir. ödeme seçenekleri, teorik ve pratik derslerini ölçüp sana uygun birini seçebilirsin. kayıtlı olduğun sürücü kursu sana sınavda sorumlu olduğun konuların bulunduğu bir yardımcı kitap verecek. bunun dışında internetten geçmiş dönemlere ait sınavları online olarak çözebileceğin siteler mevcut. bunları da inceleyebilirsin.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.