merhabalar, bilgi isteği

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Özgür tarafından paylaşıldı.

1. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhabalar forum üyeleri. Bu forumda ben yeniyim. Ama yazılanları okudukça epey bilgili ve tecrübeli arkadaşların olduğunu anlayabiliyorum. Ben de motor sahibi olmak isteyen biriyim. Açıkcası cross olsun racing olsun hepsini imkanlarım elverdikçe denemek istiyorum. Şu ana kadar hiç tecrübem olmadı. Bir kurs ile konuştum. 1-2 ay içinde ehliyetimi alacağım inşallah. Direksiyon kursu scooter ile yapılıyormuş. Biraz gösterecekler sınavı geçecez heralde. Daha sonradan ucuzundan bir otomatik vites olduğundan scooter ile başlamak istiyorum. Epey kullanıp kendime güvenim gelince cross almak istiyorum. Doğru mu bu bilmiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir. Çok teşekkürler şimdiden...

2. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    düşük cc li mesala 125cc max. 250cc bi motorla başlangıç yapabilirsin.ama kesin tavsiyem çin malı alma honda yada yamaya şiddetle önerimdir tabi vitesli olmak şartı ile.nedne vitesli ? anladığım kadarıyla ileride motor büyütmek istiyorsun bunun için vitesli kullanmanın sana ileride çok büyük faydası olur.şimdiden hayırlı sürüşler..

3. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    peki scooter olması önemli değil, herhangi bir vitesli motorla başlamalıyım öyle mi demek istediniz. yeterki küçük motorlu bir şey olsun.

4. Latif Korkmaz

Latif Korkmaz Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    bence scoterle başlama derim ufak cc honda ile başla ve ya yamaha ile zaten crosda dence ister istemez olşuyor zamanla pıratık yaparak devam edersiniz

5. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
  6. agcam

agcam Kıdemli Üye

Motosiklet:
    KTM
    paranın yettiği en yeni ve en az kullanılmış motorsikletini al, ucuzuna kaçma derim...

7. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha