Merhabalar

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında Murat Kılınç tarafından paylaşıldı.

1. Murat Kılınç

Murat Kılınç Üye

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba herkese
    ben Murat İstanbuldanım Bakırköyde oturuyorum yaş 24 malesef öğrenciyim
    ..........................................................................................................
    kendimi tanıtıyım dedim
    görüşmek üzere...

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz

1,5 yıllık motosiklet kullanıcısı ve 600 rr.Çok tecrübeli ve eğitimli sürücü olmalısınız.ne güzel.

3. Murat Kılınç

Murat Kılınç Üye

Motosiklet:
    Honda
    şimdi hoşbulduk mu yazmamı bekliyorsunuz
    bi süredir forumda dolaşıyorum ve sizin mesajlarınız ilgimi çekti herkeze forum kurallarına bakın önce kendinizi tanıtın diye birsürü mesaj çekmişsiniz ve şimdi ben kendimi tanıttım sizin bana çektiğiniz mesaj bakın. evet 600 rr kullanıyorum 1,5 sene çok az biliyorum ama bunu içinde kimseye hesap vermek zorunda değilim. çok tecrübeli ve eğitimli sürücüde değilim.

4. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Murat motosiklet forum ailesine hoş geldin, iyi forumlar.

600rr kullanıyorsun ne güzel, birçok arkadaşımızın hayali bir motor, benimde.

Birbuçuk senedir kullanıyormuşsun, buda güzel. Demek ki başına kaza bela gelmemiş, inşlallah da gelmez kazası belasız kullanırsın motorunu.

Ancak Murat herkes senin kadar şanşlı olmayabilir. Şenol hocamın ve bizlerin görevi bu forumdaki bütün arkadaşlarımızın dikkatini çekmek, onlara elimizden geldiğince güvenli sürüş eğitimleri almalarını sağlamak, tam korumalı ve kasksız motor kullanmamalarını tavsiye etmek, arkadaşlarımızın kullanabilecekleri motorları almalarında yardımcı olmak vb. konuları konuşup duruyoruz.

Bunları ne için yapıyoruz, bunları yaparken para mı kazanıyoruz, bir menfaatimiz mi var.

Burda kimseye hesap vermek zorunda değilsin, hiç kimse de değil. Ama sen, ben ve diğer arkadaşlarımın, forumda ki herkesin birilerine hesap vermesi gerekiyor. Kime mi, sevdiklerimize, ailemize, çocuklarımıza. Allah göstermesin yarın başımıza bişey gelse kim kimden hesap sorabilir. Ailemizi ve sevdiklerimizi üzmek perişan etmek kim ister.

Onun için biz yöneticiler bazen ağresif davranabiliyoruz. Çünkü inan başımızdan neler geçiyor ve neler görüyoruz. Amacımız sadece canlar yanmasın, ailelerimiz üzülmesin, çocuklarımız yetim kalmasın. Bu bağlamda Şenol hocama biraz haksızlık yapıyorsun gibime geldi.

Saygılar.

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bak bu mesajı iyi oku.Bak bu fotoya iyi bak.
    Bu benim öğrencim di.
    BMW 1200 ST kullanıcısı idi.BU kişi 3 yıllık motosiklet kullanıcısı.
    Ve ben ve arkadaşlarım bugün cenaze namazını kıldık.Haklarımızı helal ettik.
    Ailesi Motosiklet kazası olduğu için cenaze merasimine motosikletle ve motosiklewt kıyafetiyle gelinmemesini rica ettiler.
    Ben motosikletten başka aracım olmadığı için aracımı başka yere park ettim ama motosiklet kıyafetim vardı.Mecburen cenazenin olduğu camiiye motosiklet kıyafetiyle gittim ve ölen arkadaşımın ailesinin baskısıyla camiden uzaklaştırıldım.
    Ona hakkımı helal edemedim.Ona karşı son vazifemi yapamadım.
    Beni anlayabilmen için bu köprünün altından çok sular akması lazım.
    Yada daha çok fırın ekmek yemen lazım beni ancak o zaman anlayabilirsin.
    Yada anlama umrumda bile değil.

Murat Koseoglu bunu beğendi.
  6. Murat Koseoglu

Murat Koseoglu Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Murat aramıza hoşgeldin kimsenin senin motorunda gözü yok arkadasım sadece 1.5 yıllık motor tecrübenle 600 RR kullanman ilginc.. İstisnalar dışında yok böyle başlayanlar kendine dikkat et her zaman güvenli sürüşler dilerim ..

Şenol abi tekrar başın sagolsun .. Yakınlarına Allah sabır versin abi..

7. Selcuk Gurdal

Selcuk Gurdal Aktif Üye

Motosiklet:
    Kymco
    hoşgeldiniz Murat bey. Keyifli forumlar, kazasız sürüsler dilerim

8. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    bu güzel konuşmanın ardından bişeyler anlamıştır heralde ağzına sağlık

9. hamdi gundogdu

hamdi gundogdu Üye

Motosiklet:
    Kymco
    Arkadaş pek hoşgelme niyetlisi değil ki hoşgeldin diyelim. Biraz ayıp olmuş büyüklere karşı. Herhalde yanlış yaptığını anlamıştır.

Bu arada Şenol Hoca ya başsağlığı dilerim. Allah sabır versin

10. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    hesap vermek zorunda deyilsin ama bu forumdada kurallar var ve herkes aile gibi tabi bunları anlamak için aramıza katılıp gezilere ve buluşmalara daha iyi anlıyacağını düşünüyorum bence daha sakin cevaplar yazarsan daha memnun oluruz aramıza hoşgeldin

11. ayhan bulut

ayhan bulut Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    hoşgeldin aramıza arkadaşım iyi forumlar

12. Murat Kılınç

Murat Kılınç Üye

Motosiklet:
    Honda
    Şenol bey allah rahmed ettsin başınız sağolsun
    bence olayı biraz abartınız sadece bir merhaba deseydiniz yeterliydi
    saygıda bi kusurum varsa kusura bakmayın
    saygılar...

13. Murat Kılınç

Murat Kılınç Üye

Motosiklet:
    Honda
    daha sakin cevaplarda yazabilirim teşşkurler

sakin cevaba bir örneği :) : evet okuduğumu anlayabiliyorum

hoşgeldin niyetlisi olmasaydım emin ol bu başlığı açmazdım.

hoşbulduk birilerinin motorumda gözü olduğunu düşünmedim zaten. bu motorla başlamadım ben 1 sene ybr 125 kullandım ondan sonra bu motoru aldım. iyi dileklerin için teşekkurler bende güvenli sürüşler dilerim...

hoşgeldin diyen diğer arkadaşlara teşşekurler hoşbulduk...

Bülent.Ö, guruphan ersir ve Erol bunu beğendi.
  14. guruphan ersir

guruphan ersir Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    1.5 sene yeterli değil diyorsunuz,Bn 2 senedir kullanıyorum. 1300cc altına düşmedim,Şunu demiyosunuz ama akıllı temkinli sürmek ve hiç birinin zevki için dolduruşa gelmemek, Bnce sırrı bu,Ve evet bn de katıldım gezilerinizden bir tanesine tanışıp kaynaşmak için, Ne yazıkki 3 mootordan fazlasını göremedim,Bu sanki bana şunu sölemek ister gibiydi, Yeni üyelere ekstra bi aşağılık kompleksi yapılıyor. Çok üzücü ve murat arkadaşıma kolay gelsin. İşi Çok zor

15. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    guruphan, motosiklet forumun hangi gezisine katıldın da sana aşağılık kompleksini hissettirecek bir olay yaşandı merak ettim. Bu forumda ne yeni üyelere nede eski üyelere böyle davranıldığını ben hiç görmedim duymadım da. Birçok forum toplantısını ben organize ettim ve hiçbir arkadaşımızın şikayet ettiğini ve aşağılandığını gördemdim. Heralde sen yanlış anladın.

16. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM

Ben bir kere böyle bir duruma düştüm açıkçası karşıdaki buluşmada mermi manyağı olmuştum hatta oda yetmezmiş gibi birde kurşuna dizildik ertesi gün heryerim ağrıyarak kalksamda güzel bir gün geçirdik sayın ve sevgili gruphan arkadaşım ben okadar geziye katıldım seni göremedim aramızda hele bi gel bi okey oynayalım carting yapalım iki sohbet edelimde ondan sonra aşağılayalım yüzünü görmediğimiz kişiyi nasıl aşağılayabiliriz..Ayrıca siteye girişte bazı kurallarımız var nezaket gereği bilgi almak için gelip giden insanlardan en azından bir selam almak istiyoruz niyetimiz kimseyi kırmak değildir yani bizim derdimiz üzüm yemek bağcıyı dövmek değil aksini idda eden varsa açıklama yapması gerekiyor....

17. Önder Yıldırım

Önder Yıldırım Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    arkadaşım sen başka bir grupla karıştırıyor olmalısın MF' de böyle bir küçümseme olayı ne duydum ne gördüm bir daha düşün istersen...

18. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Geçen hafta Akçay gezisi ve kampı yaptık.Deniz arkadaşım yeni üye.Sorun bakalım Deniz SUYOLCUBAŞI arkadaşıma böyle bir şey yapmışmıyız yada böyle bir şey hissettirmişmiyiz yada ima etmiş miyiz.
    Lütfen foruma ön yargıyla yaklaşmayın.
    Ben sizin bir geziye katıldığınız duymadım yada katıldığınız bir gezide adını duymadım.Siz hatırlıyorsanız bize yazarmısınız hangi geziydi bu

19. guruphan ersir

guruphan ersir Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Kusura bakmayın gezi yazmışım,bir buluşmaydı Cankurtaran tesislerinde, Buluşma gününde bn siteye üye değildim!,siteye üye bir arkadaşımın ricası üzerine geldim aktiviteye,Burda çok yanlış anlaşıldım tıpkı diğer motorsiklet forumlarında olduğu gibi, Fikirlerimizi açık açık yazdığımızda topa tutulacaksak forumun bi amacı kalmıyo bnce :) umarım siz sevgili büyüklerim ve hocalarımla bir toplantıda biraraya gelirizde bu tip ucu açık sorunları çözeriz :rolleyes:

Saygılar sevgiler; Bakırköy'den...

20. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW

Buyrun http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=4450 hepimize bir fırsat bekliyoruz.