Merhabalar :)

Konu, 'İstanbul Avrupa Yakası' kısmında Haziran Karakaya tarafından paylaşıldı.

1. Haziran Karakaya

Haziran Karakaya Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Merhabalar, İsmim Haziran, ve 17 Yaşımdayım.
    Fotoğrafçılık, Deri ceket tutkum ve motorsiklet sevgimin oldukça fazla olduğunu söylüyebilirim, tabi fotoğrafçılığa başladım, deri ceketimi uzun zamandır diktirdim malum ana-babaya ekonomik olarak bağlı olmaktan dolayı bir motorsiklet alamadık :)
    Motorsiklet hakkında hiç bir bilgim yok :)
    sadece sevdiğim bir motorsiklet tarzı var oda chopper :) ilk gördüğümden beri çok sevdiğimi söyleyebilirim, özellikle VN 2000 CHOPPER :) 21.000 E olunca bütün hayallerimi yıkmıştı tabi :)
    doğruyu söylemek gerekirse de motorsikletlere baktığımda hep motor fotoğraflarından baktım, markaları-özellikleri vs. hiç birini bilmiyorum, bildiğim tek motor ise bu, ve en sevdiği motorda diyebilirim :)
    buraya daha çok motorsiklet hakkında bilgi almaya, motorsikleti tanımaya ve motoru daha fazla sevmeye geldim. Foruma da bu yüzden kayıt oldum :)
    Biliyorum ki bende Chopperımla, Latin Amerika'da, Güneşin batışını Cumartesimi içerken, bir sigara yakarak izlediğimde, O AN'ı fotoğraflayacağım :)
    Hepinize yürekten selamlar :)
    Yardımlarınızı bekliyorum, azmimle :)

2 hafta sonra hasankeyfe fotoğraf çekmeye gideceğiz malesef tren ve otobüs yollarını kullanarak :)

Not: 2 Senedir birlikte olduğum kız arkadaşımın mersinde olması benim istanbulda olmam, motorsiklete duyduğum sempatiyi daha da arttırıyor diyebilirim :D neyse ki 1 sene kaldı :) işe girsemde en fazla 3 ay çalışabiliyorum yaz tatilinde ondada 1.500 milyara yakın para toplayabiliyorum.. yani motor aallaammııyyoorruumm

İhtiyaç olduğunda İnternet Sitesi kurulumu ( Joomla ) ve az düzeyde Photoshop konusunda yardımcı olurum teşekkürler :)

Moto YOKO Çok alındım doğrusu :D

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.
    1-Kesinlikle ybr 125 en ideal seçim olur.Tecrübe ile sabittir.157 bin km lik bir tecrübe.:)
    2- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
    3- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
    Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
    Bakınız:http://www.lamatech.com/ bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.

Haziran Karakaya bunu beğendi.
  3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sevgili kardeşim
    Sen motosiklet kullanmayı bilgisayar oyunlarıyla karıştırıyorsun sanıyorum.
    O kadar çok komplike bir şey ki hani bir söz vardır bizde.Davulun sesi uzak hoş gelir misali oluyor senin isteğinde.
    Bahsettiğin motora binmeden önce bence önce emeklemeyi öğren sonra yürümeyi sonra koşarsın.Bahsettiğinden paran olsa bile alma sakın.Boşuna para ödersin.

Hoş geldin mesajıma ilaveten önce ehliyetiniz sonra full korumalı kıyafet ekipman ve kaskını sonra "Güvenli Sürüş Tekbnikleri" eğitimlerini al.Sonra tarzını ayarlarsın

4. Eren Göksel

Eren Göksel Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Hoşgeldin.Keyifli forumlar.
    Şenol abim düşüncelerinde çok haklı.Tecrübe; senin hayatta kalmanı sağlar.

5. Ziya Çerezci

Ziya Çerezci Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoşgeldiniz.Başlangış olarak 125cc motosikletle başamanızı tavsiye ederim hedefinzideki motosiklete ulaşmak için sabırlı olup yeterli tecrübeyi kazanmak lazım tabi tecrübenin ve öğrenmenin sonu yoktur.Bir gün hayalinizdeki motosiklete kavuşmanız dileğiyle...

6. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Haziran motosiklet forum ailesine hoş geldin, iyi forumlar.

7. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    MF ailesine hoşgeldiniz,keyifli forumlar.. :)

8. Mümtaz Barış CİNGİZ

Mümtaz Barış CİNGİZ Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Foruma hoş geldin :) Forum bir çok konuda yardımcı olacaktır fakat eğer motorsiklet nedir (teorik olarak) kısmını bitirdikten sonra birde "ulan öğrensem" biraz dersen eğer Honda'nın Güvenli Sürüş eğitimlerini katılmanı tavsiye ederim. Eğitime katılman için motorsikletin olması yada daha önce kontak bile çevirmemiş olman önemli değil :) Google'da araman yeterli olur detaylı bilgi için :)

9. Haziran Karakaya

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Tekrar merhaba, cümleten hoşbulduk ve teşekkürler :)
    Öncelikle motosiklet kullanmayı bilgisayar oyunlarıyla karıştırmıyorum, eğer karıştırsaydım burada olmazdım :) bir şeyler kapmak ve öğrenmek için buraya geldim ve ben en son 15 yaşımda bilgisayar oyunu oynadım, onun haricinde de hiç oynamadım :)
    Yani motosikletin inceliklerini vs.sini öğrenmek istiyorum, ve forumda yazan bilgileri okuyorum bu yüzden de buradayım :)
    zaten motosiklet alacak param yok, 1.500 Milyar param var :)
    O Chopper'ı sadece hoşuma gittiğinden dolayı söyledim bunu da belirteyim :)
    Güvenli sürüş teknikleri ve imzanızda yazanlar konusunda bir şüpheniz olmasın, akıllı bir bireyimdir. :)
    Burada biraz bilgilendikten sonra rahmi hocayla iletişime geçsem daha doğru olacak kanımca :) videolarını izliyorum :)
    Tekrardan kucak dolusu sevgilerle :)

10. Gökhan TUNALI

Gökhan TUNALI Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
  11. ahmet atay

ahmet atay Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    MF 'ye hoşgeldin inşallah istediğin bir motora sahip olursun

12. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-jinlun-jl-150-5-cok-temiz-orjinal-1/detay?

Yukarıdaki motosikleti tavsiye ederim. İyi bir ustaya gösterip alınabilir. Benim motosikletimin aynısı. Hatta bende aynı km de almıştım. Öğrenmek için çok güzel bir motosiklet. Yapılı ve yavaş, eğer temizse dedikleri kadar senin işini 1 sezon fazlasıyla görecektir. Tavsiye olunur.

Tabi buna 1500 verdiğinde koruma ekipmanlarına min. 400 TL harcayacağını unutma.

13. Haziran Karakaya

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Herkese bolca teşekkür ederim :)

14. Mesut Caliskan

Mesut Caliskan Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    öncelikle hoşgeldin. Bende Latin amerikada güneş batışını izlerken, sigara, cumartesi (sanırım şarap olan) ve motorsikletimle fotografımı çekmek istiyorum demişsin onu düşündüm.
    Geçen yıl orta amerikaya gittim. Pasifikten güneşin batışınıda izledim. Berbat bir bira bulabilmiştim. Fotograf çekmedim xD
    Gidiş geliş uçak biletini 1050€ ya almıştım. ama kurgunu sevdim. Şarap seviyorsan Şiliye gitmelisin. Güzel şarapları olduğunu duydum.